Burdur

Başkan Mengi Duyurdu '82 Km Sıcak Asfalt Tamamlandı'

Burdur İl Özel İdaresi tüm hızıyla çalışmaya devam ediyor, 82 Km sıcak asfalt tamamlandı...

Başkan Mengi Duyurdu '82 Km Sıcak Asfalt Tamamlandı'

AK Parti İl Genel Meclisi Grup Başkanı ve AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, yaptığı açıklamada Burdur İl Özel İdaresinin çalışmaları tüm hızıyla devam ettirdiğini söyledi.

Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, özel idarenin bütçe imkanları doğrultusunda, ihtiyaçları göz önünde bulundurarak her yıl daha fazla yatırım yapmayı hedeflediğini belirtti.

Gece gündüz demeden mesai kavramı gözetmeksizin var gücüyle Burdur'a hizmet etmeye çalışıldığının altını çizen Başkan Volkan Mengi yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

İl Özel İdaremiz, bütçe imkânları doğrultusunda ve ihtiyaçları da göz önünde bulundurarak her yıl daha fazla yatırım yapmayı hedeflemekte. Bunun bilincinde gece-gündüz demeden mesai kavramı gözetmeksizin var gücüyle ilimize hizmet etmeyi sürdürmeye devam ediyor.

Cumhur ittifakı olarak, AK Parti - MHP Meclis Grubu ve Burdur teşkilatları olarak tahmini 250 milyon ₺ olan 2022 yılı bütçe görüşmelerinde planlanan programın gerçekleşmesi için yakından takip edeceğimizi bildirmiştik. İl Özel idaremiz 2022 Ekim Ayı başı itibariye yaklaşık;

▪️ 168.950 m2 Kilit Parke,

▪️ 82 km BSK (Sıcak Asfalt),

▪️ 10 km sati Kaplama Asfalt,

▪️ 72.300 metre İçme suyu şebeke hattı ,

▪️ 22.500 metre Kanalizasyon,

▪️ 7 adet su deposu,

▪️ 12 adet içme suyu sondajı açma ,

▪️ okul güçlendirmeleri,

▪️ oyun parkları,

▪️ yol çizgileri,

▪️ yol yaması,

▪️ yapı ve iş yeri açma ruhsatı verme,

▪️ Köylerde çöp toplama,

▪️ 120 köpek kısırlaştırması

gibi çalışmaları başarılı bir şekilde tamamlayarak hız kesmeden 2022 yılında yapılması planlanan çalışmaları gerçekleştirmeye devam ediyor.
Ulaşım, alt-üst yapı ile Burdur İl Özel İdaremiz en etkin ve verimli bir şekilde kırsalda yaşayan vatandaşımızın konforlu bir hayat sürebilmesi için çalışmalarına devam edecektir.

Bu hizmetlerimizin gerçekleşmesinde başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’ye, Valimiz sayın Ali Arslantaş’a, Milletvekillerimiz Bayram Özçelik ve Yasin Uğur’a, MHP il Başkanım Hikmet Ökte’ye, İl Genel Meclis Başkanımız Murat Akbıyık ve Bütün Meclis üyelerimize, Genel Sekreter Asım Ertilav’a ve özveri çalışmalarından dolayı Özel İdare çalışanlarımıza, destekleri için AK Parti ve MHP teşkilatlarımıza çok teşekkür ederim.

Başkan Mengi Duyurdu '82 Km Sıcak Asfalt Tamamlandı'Başkan Mengi Duyurdu '82 Km Sıcak Asfalt Tamamlandı'Başkan Mengi Duyurdu '82 Km Sıcak Asfalt Tamamlandı'Başkan Mengi Duyurdu '82 Km Sıcak Asfalt Tamamlandı'Başkan Mengi Duyurdu '82 Km Sıcak Asfalt Tamamlandı'Başkan Mengi Duyurdu '82 Km Sıcak Asfalt Tamamlandı'Başkan Mengi Duyurdu '82 Km Sıcak Asfalt Tamamlandı'Başkan Mengi Duyurdu '82 Km Sıcak Asfalt Tamamlandı'Başkan Mengi Duyurdu '82 Km Sıcak Asfalt Tamamlandı'

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Erdoğan'ın NATO'daki çıkışları dünya basınında yankı uyandırdı 'Erdoğan NATO'da meydan okuyor!'
Dünya

Erdoğan'ın NATO'daki çıkışları dünya basınında yankı uyandırdı 'Erdoğan NATO'da meydan okuyor!'

Erdoğan'ın NATO zirvesinde yaptığı açıklamalar, dünya medyasında geniş yer buldu, özellikle Ukrayna ve Gazze konusundaki tutumu dikkat çekti. Detaylar haberimizde...

AK Parti'de 7 ilde değişim! Yeni isimler atandı
Bölgesel

AK Parti'de 7 ilde değişim! Yeni isimler atandı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 31 Mart seçimlerinin ardından AK Parti'de değişim sürecini başlattı. Zonguldak, Kastamonu, Osmaniye, Adıyaman, Gaziantep, Erzincan ve Afyonkarahisar il başkanları değiştirildi.

4 İlde Milli Eğitim Müdürlüklerine Yeni Atamalar
Bölgesel

4 İlde Milli Eğitim Müdürlüklerine Yeni Atamalar

Uşak, Düzce, Tunceli ve Sinop olmak üzere 4 ilin milli eğitim müdürü değişti. Atama kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; “Hayallerimiz Türkiye için”
Bölgesel

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; “Hayallerimiz Türkiye için”

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından İstanbul’un fethinin 571. yıl dönümü dolayısıyla "Kutlu Çağrının İzinde: Türk Basınında İstanbul’un Fethi", "Fatih Sultan Mehmed", "Ayasofya Camii" isimli üç ciltlik eser hazırlandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Fatih Sultan Mehmet Sergisi'nde
Etkinlik

Cumhurbaşkanı Erdoğan Fatih Sultan Mehmet Sergisi'nde

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi'nde bulunan Fatih Sultan Mehmet Sergisi'ni ziyaret etti.

Erdoğan'dan Yassıada'da yeni anayasa mesajı
Bölgesel

Erdoğan'dan Yassıada'da yeni anayasa mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Demokrasi Adası'nda düzenlenen Türkiye Yüzyılı Anayasası Sivil Anayasa Güçlü Türkiye Sempozyumu'nda önemli açıklamalarda bulundu.