Burdur'da seçim çalışmalarının hızlanması ile birlikte AK Parti Bucak ilçe Başkanı Mustafa Oğuz'un da istifa edeceği konuşulmaya başlandı.
Uzun süredir Burdur'un Bucak ilçesinde AK Parti İlçe Başkanlığı görevini sürdüren Mustafa Oğuz'un geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu Ankara ziyareti, aday mı oluyor ? sorularını beraberinde getirirken, aday adaylığı için bu hafta içerisinde istifa etmesi bekleniyor.
Bucak Halkı tarafından bir süredir konuşulan aday adaylığı iddiaları ile ilgili henüz bir açıklama gelmezken, Kulislerde konuşulanlara göre; Başkan Mustafa Oğuz'un aday adaylığına kesin gözüyle bakılıyor.
Bucak İlçe Tarım Müdürü İrfan Samur ve Veteriner Hekim Hüseyin Erdem, Ankara’da yeni bina için yapı ruhsatını teslim aldıktan sonra Milletvekili Mustafa Oğuz'u ziyaret etti. İnşaat kısa sürede başlayacak.
Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Günalan Köyü'nde 500 metre uzunluğunda sıcak asfalt çalışmasının başladığını duyurdu. Detaylar için tıklayın!
AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Bucak Anadolu Lisesi ve diğer eğitim yatırımları hakkında açıklamalarda bulundu. İhale tarihleri ve detaylar burada.
AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Burdur'daki yeni okul projeleri ve devam eden eğitim yatırımlarını açıkladı. İhale tarihleri belirlendi!
Heyecan verici haber! Burdur'a 117. Dönem DHY Kurası ile 3 pratisyen hekim ve 3 uzman hekim olmak üzere toplam 6 yeni doktor kadrosu açıldı.! #Burdur #DoktorAtama #DHY #Sağlık #Hekim #MustafaOğuz
Burdur Milletvekilleri Adem Korkmaz ve Mustafa Oğuz, DSİ Genel Müdürü Akif Balta'yı ziyaret ederek Burdur ve Bucak'ın içme suyu sorunlarına çözüm arayışlarını sürdürdü.
Yorumlar (0)