Karamanlı Belediyesi, çevreci ve güçlü belediye olarak araçlarıyla sahada hizmet vermeye devam ediyor.
26 araç ile aynı anda sahada olduklarını belirten Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, verdiği sözü yerine getirmek için çalıştığını belirterek, "katı atık alanını taşıyoruz, atık su arıtma tesisi yapıyoruz." dedi.
Karamanlı Belediyesi, Çöplük Alanı boşaltarak aynı alan üzerine Atıksu Arıtma Tesisi yapımı için zemin Etüdü çalışmalarına başladı.
Yapılacak olan tesisle birlikte, Karamanlı Manca Köyü ve Antalya yolu üzerinde, tarım arazileri üzerinde kalan , zaman zaman rüzgarlı havalarda tarım arazileri üzerine uçuşan çöpler artık Çiftçilere ve çevreye zarar vermeyecek.
Belediye tarafından yapılan çalışmalara, 3 adet 22 tonluk yükleyici, 2 adet 22 tonluk excavatör, 4 adet kazıcı yükleyici, 2 adet dozer, 2 adet grayder, 2 adet arazöz, 3 adet tır, 2 adet kırkayak kamyon, 6 adet 10 teker kamyon çalışıyor.
Yapılan çalışmalar hakkında açıklamada bulunan Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, " Karamanlı Belediyesi olarak Çöplük Alanı boşaltarak aynı alan üzerine Atıksu Arıtma Tesisi yapımı için zemin Etüdü çalışmalarına başlıyoruz.
Karamanlı Manca Köyümüz ve Antalya yolu üzerinde, tarım arazileri üzerinde kalan , zaman zaman rüzgarlı havalarda tarım arazileri üzerine uçuşan çöpler artık Çiftçilerimize ve çevreye zarar vermeyecek.
Karamanlı Halkının Belediyemize verdiği destek, Personelimizin gayretleri ile Güçlü Belediye ve Güçlü Araç Parkuruna sahip olduk. Tüm halkımıza ve Personellerime teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.
Karamanlı Belediyesi 15 Temmuz ruhunu baştan yaşamak için bu gün düzenlenecek olan program kapsamında bir araya gelecek.
Karamanlı Belediyesi, eski belediye başkanı Ahmet Avcıoğlu'nun adını bir cevizliğe vererek anısını yaşatıyor. Başkan Avcıoğlu'nun hizmetlerini ve vefatını onurlandırmak için "Ahmet Avcıoğlu Cevizliği" projesi hayata geçirildi.
Karamanlı Belediyesi, Kaymakamlık ile iş birliği içerisinde ilçede eksikliği hissedilen Fitness ve Bilek Güreşi Salonu'nu hizmete açtı.
Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, Karamanlı'da doğalgaz çalışmalarının hızlı tempoyla ilerlediğini söyledi. Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ilçede doğalgaz çalışmalarının son durumunu paylaştı.
Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, öğrencilere ve Cuma Pazarına gidecek vatandaşlara ücretsiz ulaşım imkanı sunmak için belediyeye bir otobüs daha kazandırdı.
Karamanlı Belediyesi, ilçeye modern ve estetik bir cafe kazandırmak için çalışmalara başladı. 12 Mart 2024'te ihalesi yapılacak olan kafenin 90 gün içinde tamamlanması hedefleniyor.
Yorumlar (0)