Konuyla ilgili olarak paylaşımda bulunan Başkan Selimoğlu, "Uyum haftasında okul öncesi öğrencileri ile ilkokul 1. Sınıf öğrencilerimize İlk teneffüste Süt ve Halley dağıtıyoruz. Geleceğimizin teminatı Minik Yavrularımızın Büyük hayalleri var. Tüm öğrenci ve öğretmenlerimize yeni eğitim öğretim yılında başarılar diliyorum." sözlerini kullandı.
Karamanlı Belediyesi 15 Temmuz ruhunu baştan yaşamak için bu gün düzenlenecek olan program kapsamında bir araya gelecek.
Karamanlı ilçesinde, bir mermer ocağının pasalarının döküldüğü alanda oluşan büyük çatlak ve toprak kaymaları, halk arasında büyük bir endişeye yol açtı.
Karamanlı Belediyesi, eski belediye başkanı Ahmet Avcıoğlu'nun adını bir cevizliğe vererek anısını yaşatıyor. Başkan Avcıoğlu'nun hizmetlerini ve vefatını onurlandırmak için "Ahmet Avcıoğlu Cevizliği" projesi hayata geçirildi.
Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, Gökpınar'dan getirilen yeni içme suyu kaynağı ile ilçenin su ihtiyacının karşılanacağını duyurdu.
Karamanlı Belediyesi tarafından inşa edilen son 11 sanayi dükkanı ihale yoluyla satışa sunuluyor. %10 peşinat ve 24 ay vade imkanıyla dükkan sahibi olma fırsatını kaçırmayın!
Çamlık Aile Çay Bahçesi'nde inşaatı devam eden modern cafe, Temmuz ayında tamamlanarak Karamanlı'ya yeni bir buluşma noktası olacak.
Yorumlar (0)