Burdur / Bucak

Başkan Ünal'dan Bucak'ta muhtarlar toplantısı

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal beraberindeki heyet ile Muhtarlarıyla bir araya gelerek istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Başkan Ünal'dan Bucak'ta muhtarlar toplantısı

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal beraberinde başkan yardımcıları Yasin Çiçek, Doç. Dr. Oğuzhan Erdoğan, Meclis Üyeleri Ayşegül Altınsoy ve Ahmet Gezmez ile birlikte Mahalle Muhtarlarıyla bir araya gelerek istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda belediyenin gerçekleştireceği projeler ile ilgili olarak da muhtarlara sunum yapıldı.
Başkan Ünal; hizmetlerin en iyi şekilde yürütülmesi noktasında ortak bir fikir etrafında toplanmanın son derece önemli olduğunu söyledi. Ünal, mahallenin şikayet ve taleplerinin çabuk ulaşması noktasında muhtarlara büyük görev düştüğünü, yerel yöneticiler olarak kamu hizmeti verdiklerini, amaçlarının vatandaşların hayatını kolaylaştırmak ve ihtiyacı olan hizmetleri sağlamak olduğunu dile getirdi.

“Biz Sizin için Varız”

Belediye Başkanı Emrullah Ünal, birlik, beraberlik mesajı vererek, “Yapılanlar var, devam edenler var ve yapılacaklar var. Bu aşamada hangi noktadayız, mümkün olduğu kadar bu değerlendirmeleri yapmak için bir araya gelmiş bulunuyoruz. Biz sizin için varız, sizler sağ olun bizlerle işbirliği içerisinde, bir uçbeyleri mantığı ile bizleri orada temsil ediyorsunuz. Dayanışma içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu şehri daha iyi noktalara taşımak, bizleri seven, güvenen insanlara hizmet etmek asli vazifemizdir” diye konuştu.
Toplantıda Başkan Ünal muhtarın hem sözlü hem de yazılı olarak talep ve önerilerini dinlerken, muhtarlar da mahallelerine yaptığı hizmetlerden dolayı Başkan Emrullah Ünal’a teşekkür etti.
Başkan Ünal, mahalle muhtarları ile birlikte günün anısına toplantı sonunda hatıra fotoğrafı çektirdi.

Başkan Ünal'dan Bucak'ta muhtarlar toplantısıBaşkan Ünal'dan Bucak'ta muhtarlar toplantısı

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  SEVDİM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Başkan Ünal, Muhtarların Şikayetlerini Dinledi
Yerel Yönetim

Başkan Ünal, Muhtarların Şikayetlerini Dinledi

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Bucak Merkez mahalle muhtarları ile istişare toplantısında biraraya geldi.

Bucak’ta Mahalle Muhtarları Mazbatalarını Aldılar
Yerel Yönetim

Bucak’ta Mahalle Muhtarları Mazbatalarını Aldılar

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Bucak ilçesinde bulunan 20 mahallede seçim heyecanı yaşandı. Seçimde sandıklardan en çok adı çıkan muhtar adayları, bugün İlçe Seçim Kurulu'ndan mazbatalarını alarak resmen göreve başladı. 2019-2024 yılları arasında Bucak ilçesinde görev …

Bucak Belediye Personeli Sağlık Taramasından Geçti
Yerel Yönetim

Bucak Belediye Personeli Sağlık Taramasından Geçti

Bucak Belediye çalışanları Mobil sağlık aracı ile Bucak Belediyesi’nin Teknik Hizmetler Binası ile Ana Bina önünde geniş kapsamlı sağlık taramasından geçti. İşte detaylar...

Bucak'ta kitap şenliği
Etkinlik

Bucak'ta kitap şenliği

Bucak Belediyesi ile Yazarlar ve Şairler Dayanışma Derneği Burdur İl temsilciliği organizasyonuyla 2-3-4 Haziran tarihlerinde Kitap Şenliği düzenlendi. İşte detaylar...

Bucak'ta kitap şenliği
Etkinlik

Bucak'ta kitap şenliği

Bucak Belediyesi ve Yazarlar ve Şairler Dayanışma Derneği (Yazşader) Burdur İl temsilciliği işbirliği ile 2-3-4 Haziran 2023 tarihlerinde Kitap Şenliği (Butik Kitap Fuarı) düzenleniyor.

Bucak Belediyesi'nden altyapıya güçlü yatırım
Yerel Yönetim

Bucak Belediyesi'nden altyapıya güçlü yatırım

Bucak Belediyesi ekipleri Bucak’ta “güçlü altyapı sağlam gelecek” şiarıyla daha güçlü bir altyapı hedefi doğrultusunda sorunsuz altyapı için planlı bir şekilde çalışmalarına devam ediyor.