Antalya’nın Serik ilçesinde yol kenarını temizlemekte olan belediye işçisi, bir cipin çarpması sonucu hayatını kaybetti.
Edinilen bilgiye göre kaza, Serik ilçesine bağlı Kadriye Mahallesi’nde meydana geldi. Süleyman U.’nun kullandığı cip, yol kenarında görevini yapan Büyükşehir Belediyesi temizlik işçisi Rıza Ekici’ye (50) çarptı. Kaza sonrası çevrede bulunan vatandaşlar durumu 112 Acil Çağrı Merkezine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri ilk müdahalenin ardından Ekici’yi ambulansla hastaneye sevk etti. Ekici, burada yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamadı.
Kaza sonrası polis ekipleri olayla ilgili inceleme başlatırken, Süleyman U. ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü. Hayatını kaybeden Ekici’nin cenazesi hastane morguna kaldırıldı.
Antalya'nın Manavgat ilçesinde dış kaplama yaparken binanın 3. katından düşen işçi ağır yaralandı. İşte detaylar...
Antalya'da çalıştığı inşaatta yaklaşık 3 metre yükseklikten düşen işçi hayatını kaybetti.
Antalya'nın Manavgat ilçesinde bulunan inşaatta iş kazası meydana geldi. Genç adam elindeki metal çubuğun elektrik tellerine değmesi sonucu akıma kapılarak öldü.
Tekne kazasında hayatını kaybeden ATSO Başkanı Ali Bahar, Uncalı Kent Mezarlığı'nda düzenlenen cenaze töreniyle toprağa verildi. Törene Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Antalya Valisi Hulusi Şahin ve diğer yetkililer katıldı.
Tekne kazasında hayatını kaybeden ATSO ve OSB Başkanı Ali Bahar için Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'nda anma töreni düzenlendi. Törene ailesi, meslektaşları ve yetkililer katıldı.
Tekne kazasında hayatını kaybeden ATSO Başkanı Ali Bahar'ın arkadaşı M.S.Ç., adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Kaza sonrası Bahar'ın denize düştüğü minder de savcılığa teslim edildi.
Yorumlar (0)