ANKARA (İHA) - Beypazarı'nın yeni Belediye Başkanı Dr. Özer Kasap, tüm şehit ailelerini konaklama yemek dahil Beypazarında ücretsiz misafir edeceklerini açıkladı.
Başkan Özer Kasap, "Belediyemiz bünyesinde şehitlerimizin emanetlerini misafir etmekten gurur duyarız, bizde misafir olacak aileler Belediyemiz ile irtibata geçsin ayrıca gazilerimiz de yüzde 50 indirimli misafirimiz olabilir" dedi.
Bucak Kaymakamı Bayram Gale ve Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Ramazan Bayramı dolayısıyla şehit ailelerini ziyaret ederek vefa örneği gösterdi. Detaylar haberimizde...
Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, şehit ve gazi ailelerini iftarda ağırladı.
Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, iftar yemeğinde önce şehit aileleri ve gaziler ile birlikte Kartal Belediyesi Organik Çadır’da, ardından da Kartallı komşularıyla Kartallı Kazım Meydanı’nda kurulan iftar sofrasında bir araya geldi.
Karamanlı Hakan Sevim Fen Lisesi öğrencileri, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü etkinlikleri kapsamında şehit ailelerine mektup yazdı.
Burdur'da şehit aileleri ve gaziler unutulmadı! İftarda bir araya geldiler. Burdur Valisi Türker Öksüz, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla Şehit Aileleri ve Gaziler ile iftarda bir araya geldi.
Osmaniye’de 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü Programı çerçevesinde şehit aileleri ve gaziler onuruna iftar yemeği verildi.
Yorumlar (0)