Bilecik’in Söğüt Belediye Başkanı Ferhat Durgut sahaya inerek halka ilk sözünü verdi.
Söğüt Belediye Başkanı Ferhat Durgut, başkan yardımcısı ve fen işleri müdür vekili ile Yukarıdere pompa istasyonu, ilçe barajı, su depoları ve alternatif su kaynaklarında incelemelerde bulundu.
Söğüt’te su sorununu en hızlı şekilde çözmek için tüm imkânların seferber edileceğini belirten Başkan Durgut, ‘’Amacımız ilçemizdeki su kesinti süresini ilk etapta en aza indirebilmek ve ilerleyen süreçte suyu vatandaşlarımıza kesintisiz olarak verebilmektir. Gereken tüm çalışmaları en kısa sürede tamamlayacağız’’ dedi.
Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Uşak'ın Eşme ilçesine atanan Kaymakam Mustafa Görmüş, Vali Ergün'ü makamında ziyaret etti.
Feke Belediye Başkanı Cömert Özen, pazarda esnaf ve vatandaşlara aşure ikramında bulundu.
Denizli'nin Tavas ilçesinde kaybolan ve 5 gündür kendisinden haber alınamayan 25 yaşındaki Muhammet Çıralı'nın cansız bedeni, Aydın'ın Kuyucak ilçesinde bulundu.
Elazığ Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonrasında üniversite tercihi yapacak adaylara yönelik iki ayrı noktada ücretsiz tercih ve danışmanlık hizmeti sunuyor.
Karşıyaka, geçtiğimiz sezon Elazığspor formasıyla play-off şampiyonluğu yaşayan kaleci Hakan Cambazoğlu ile prensip anlaşmasına vardı.
Elazığ Hipodromu, son yıllarda üstlendiği sosyal sorumluluk projeleriyle şehre değer katıyor. Atla Terapi Merkezi, engelli bireyler için empati parkuru, tiyatro sahnesi ve piknik alanlarıyla vatandaşlara hizmet sunuyor.
Yorumlar (0)