Bilecik Müftülüğü tarafından üniversite öğrencilerine sıcak çorba ikramı yapıldı.
Şeyh Edebali Üniversitesinde sınav haftasında olan öğrencilere ’Vize Haftasında Çalışması Sizden Çorbası Bizden’ sloganıyla stant açılarak çorba ikramında bulunuldu. Saat 08.00 ile 11.00 saatleri arasında verilen çorba ikramına Bilecik İl Müftüsü Ali Erhun da katıldı. Gençlere çorba ikram eden Müftü Erhun, yoğun ders çalıştıkları sınav döneminde ve soğuk havada içlerini ısıtacak çorba ikramıyla öğrencilerin yanlarında olmak istediklerini belirtti. Çorba ikramı için çok memnuniyetlerini ifade eden üniversite öğrencileri, emeği geçen herkese teşekkür ettiklerini dile getirdi. İHA
Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Uşak'ın Eşme ilçesine atanan Kaymakam Mustafa Görmüş, Vali Ergün'ü makamında ziyaret etti.
Feke Belediye Başkanı Cömert Özen, pazarda esnaf ve vatandaşlara aşure ikramında bulundu.
Denizli'nin Tavas ilçesinde kaybolan ve 5 gündür kendisinden haber alınamayan 25 yaşındaki Muhammet Çıralı'nın cansız bedeni, Aydın'ın Kuyucak ilçesinde bulundu.
Elazığ Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonrasında üniversite tercihi yapacak adaylara yönelik iki ayrı noktada ücretsiz tercih ve danışmanlık hizmeti sunuyor.
Karşıyaka, geçtiğimiz sezon Elazığspor formasıyla play-off şampiyonluğu yaşayan kaleci Hakan Cambazoğlu ile prensip anlaşmasına vardı.
Elazığ Hipodromu, son yıllarda üstlendiği sosyal sorumluluk projeleriyle şehre değer katıyor. Atla Terapi Merkezi, engelli bireyler için empati parkuru, tiyatro sahnesi ve piknik alanlarıyla vatandaşlara hizmet sunuyor.
Yorumlar (0)