Bozkurt Belediyesi aşevi, ilçede 65 yaş üzeri ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara sıcak yemek sunmaya devam ediyor. Başkan Çelik, “Aşevimiz Bozkurt’umuzun dört bir yanında hanelere ulaşmaya devam ediyor. Bozkurt’ta paylaştıkça güzeliz” dedi.
Bozkurt Belediyesi tarafından kurulan ve ilçede gösterdiği faaliyet ile takdir toplayan aşevi projesi, hanelere sıcak yemek ulaştırmaya devam ediyor. İlçede dezavantajlı vatandaşların yemek ihtiyacını karşılayan aşevi, 65 yaş üzeri ve imkanı olmayan ihtiyaç sahibi vatandaşları yalnız bırakmıyor. Ramazan ayında da hizmetini arttırarak sürdüren Bozkurt Belediyesi aşevi, vatandaşların da ilçede takdirini topluyor.
Bozkurt Belediye Başkanı ve CHP Bozkurt Belediye Başkan adayı Birsen Çelik, “65 yaş üzeri ve ihtiyaç sahibi hemşehrilerimize sıcak yemek imkanı sunan Aşevimiz Bozkurt’umuzun dört bir yanında hanelere ulaşmaya devam ediyor. Bozkurt’ta paylaştıkça güzeliz” diye konuştu.
Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Uşak'ın Eşme ilçesine atanan Kaymakam Mustafa Görmüş, Vali Ergün'ü makamında ziyaret etti.
Feke Belediye Başkanı Cömert Özen, pazarda esnaf ve vatandaşlara aşure ikramında bulundu.
Denizli'nin Tavas ilçesinde kaybolan ve 5 gündür kendisinden haber alınamayan 25 yaşındaki Muhammet Çıralı'nın cansız bedeni, Aydın'ın Kuyucak ilçesinde bulundu.
Elazığ Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonrasında üniversite tercihi yapacak adaylara yönelik iki ayrı noktada ücretsiz tercih ve danışmanlık hizmeti sunuyor.
Karşıyaka, geçtiğimiz sezon Elazığspor formasıyla play-off şampiyonluğu yaşayan kaleci Hakan Cambazoğlu ile prensip anlaşmasına vardı.
Elazığ Hipodromu, son yıllarda üstlendiği sosyal sorumluluk projeleriyle şehre değer katıyor. Atla Terapi Merkezi, engelli bireyler için empati parkuru, tiyatro sahnesi ve piknik alanlarıyla vatandaşlara hizmet sunuyor.
Yorumlar (0)