Burdur'un Bucak ilçesinde bölgenin en büyüğü olacak kamyon ve tır garajı yapımı için çalışmalar başladı.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal'ın talimatı ile birçok projeyi hayata geçiren Bucak Belediyesi, şimdi de şoför esnafının uzun süredir talep ettiği proje hayata geçiyor.
Konu hakkında açıklamada bulunan Belediye Başkanı Emrullah Ünal, " Hem vatandaşlarımızın hem de şoför esnafımızın uzun süredir talep ettiği bir projeyi daha hayata geçiriyoruz. Kamyon ve tırların şehir merkezinde düzensiz parklanmasının önüne geçmek ve kent trafiğini rahatlamak amacı ile Kamyon ve Tır Garajı yapıyoruz. Çalışmalara başladık. Hayırlı olsun. " ifadelerini kullandı.
Burdur'un Bucak ilçesinde Bucak Belediyesi Akaryakıt Hizm.San.Ve Tic.A.Ş personel alacak. Peki, kaç personel alınacak ve hangi pozisyonlar için alım yapılacak? Başvuru şartları neler? Başvurular nereden ve nasıl yapılacak? Başvuru şartları ve gerekli belgeler burada.
Bucak Belediyesi tarafından Hacı Ömer Ağa Camii'nde düzenlenen Geleneksel Aşure Günü etkinliğinde, Cuma Namazı sonrası vatandaşlara aşure ikram edildi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Aşure Günü dolayısıyla mesaj yayımladı ve Cuma namazı sonrası Hacı Ömer Ağa Camii'nde aşure dağıtımı yapılacağını duyurdu.
Bucak Belediyesi, PMYO ve POMEM sınavlarına hazırlanan adaylara ücretsiz parkur ve eğitim desteği sunuyor. Son başvuru tarihini Başkan Hülya Gümüş duyurdu. Hemen başvurunuzu yapın....
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Onaç Mahallesi'nde alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak'ta sağanak yağmur, yolları göle döndürdü. Su baskınları nedeniyle araç sürücüleri ve yayalar zor durumda kaldı. Bucak Belediyesi ekipleri, tahliye çalışmaları için seferber oldu.
Yorumlar (0)