Burdur'un Bucak ilçesinde Bucak Belediye Meclisi yeni dönem için Encümen Üyeleri seçimini yaptı.
Canlı yayında NNC Haber tarafından facebook ve youtube kanallarında da canlı olarak yayınlanan yeni dönemde Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş'ün liderliğinde toplanan Bucak Belediye Meclisinde Encümen Üyeleri seçildi.
Yapılan oylama ile Bucak Belediyesi Encümen Üyeleri; Özcan Duran ve Hüseyin Göktur oldu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş'ün liderliğinde toplanan Bucak Belediye Meclisi'nde yapılan oylama ile Plan ve Bütçe Komisyonu Üyeleri seçildi. CHP'den 3, AK Parti'den ise 2 üye komisyona seçildi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş'ün liderliğinde toplanan Bucak Belediye Meclisi'nde yapılan oylama ile İmar Komisyonu Üyeleri seçildi. CHP'den 3, AK Parti'den ise 2 üye komisyona seçildi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş'ün liderliğinde toplanan Bucak Belediye Meclisi'nde yapılan oylama ile Denetim Komisyonu Üyeleri seçildi. CHP'den 3, AK Parti'den ise 2 üye komisyona seçildi.
Burdur'un Bucak ilçesinde, 2024 yılı Ocak ayı olağan belediye meclisi toplantısı başladı. Detaylar haberimizde...
Burdur'un Bucak ilçesinde, Aralık ayı olağan belediye meclisi toplantısı başladı. İşte Bucak Belediyesi meclis toplantısı canlı yayını tıkla izle...
Burdur'un Bucak ilçesinde, Ekim ayı olağan belediye meclisi toplantısı başladı. Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal'ın başkanlığında, bir araya gelen belediye meclis üyeleri gündem maddelerini görüşüyor.
Yorumlar (0)