Kültür sanat alanındaki faaliyetlerini aralıksız sürdüren Bucak Belediyesi şimdi de toplumun her kesimi için bağlama ve gitar kursları düzenliyor.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal yaptığı açıklamada, “Bucak Belediyesi olarak vatandaşlarımızın kültür sanat alanında kendilerini geliştirmelerini çok değerli olarak görüyor, ilgili birimlerimizle bu yönde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Geçtiğimiz yaz aylarında sportif alanda badminton, basketbol, tenis ve futbol kursları açmıştık. Şimdi de toplumumuzun herkesimi için bağlama ve gitar kursları açıyoruz. Hemşehrilerimizin özellikle çocuklarını kurslarımıza göndermelerini ve yavrularımızın en az bir enstrüman öğrenmelerini önemsiyor bu yönde anne babalardan hassasiyet beklediğimizi de belirtiyoruz. Ben desteklerinden Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve Halk Eğitim Merkezimizi Müdürlüğümüze çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
Bucak Belediyesi bağlama ve gitar kurs kayıtları 21 Kasım’da başlayıp 25 Kasım Cuma günü sona erecek. İlgililer Bucak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne kayıt yaptırabilirler. Desteklerinden ötürü Halk Eğitim Merkezimizi Müdürlüğümüze çok teşekkür ediyorum.
Bucak Belediyesi tarafından, ilçede başlatılan saz (bağlama) ve gitar kurslarına vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.
Burdur'un Bucak ilçesinde Bucak Belediyesi Akaryakıt Hizm.San.Ve Tic.A.Ş personel alacak. Peki, kaç personel alınacak ve hangi pozisyonlar için alım yapılacak? Başvuru şartları neler? Başvurular nereden ve nasıl yapılacak? Başvuru şartları ve gerekli belgeler burada.
Bucak Belediyesi tarafından Hacı Ömer Ağa Camii'nde düzenlenen Geleneksel Aşure Günü etkinliğinde, Cuma Namazı sonrası vatandaşlara aşure ikram edildi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Aşure Günü dolayısıyla mesaj yayımladı ve Cuma namazı sonrası Hacı Ömer Ağa Camii'nde aşure dağıtımı yapılacağını duyurdu.
Bucak Belediyesi, PMYO ve POMEM sınavlarına hazırlanan adaylara ücretsiz parkur ve eğitim desteği sunuyor. Son başvuru tarihini Başkan Hülya Gümüş duyurdu. Hemen başvurunuzu yapın....
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Onaç Mahallesi'nde alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Yorumlar (0)