Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, belediyenin araç parkurunu genişletme çabalarını sürdürdüklerini ve özellikle büyük araçların giremediği alanlarda hizmet vermek üzere plastik paletli mini ekskavatör kazandırdıklarını açıkladı.
Başkan Ünal, yaptığı açıklamada, "Araç parkurumuzu genişletmeye devam ediyoruz. Belediyemize büyük araçlarımızın giremediği alanlara; mezarlıklar, park ve bahçeler ve su kanalizasyon müdürlüğümüz bünyesinde kullanılmak üzere plastik paletli mini ekskavatör kazandırdık. Bu yeni araç, ilçemizin çeşitli bölgelerinde daha hassas ve etkili çalışmalar yapmamıza olanak sağlayacak. Hayırlı olsun." ifadelerini kullandı.
Başkan Ünal'ın belirttiği gibi, belediyenin araç parkına eklenen plastik paletli mini ekskavatör, özellikle mezarlıklar, parklar ve bahçeler ile su kanalizasyon alanlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu özel ekipman, büyük araçların ulaşamadığı veya daha hassas çalışma gerektiren bölgelerde etkin bir şekilde hizmet verebilir.
Yatırımın ilçenin altyapı çalışmalarında ve çevre düzenlemelerinde daha hızlı ve etkili bir şekilde ilerlemesine olanak tanıyacak. Plastik paletli mini ekskavatörün kullanıma geçmesiyle birlikte, belediye hizmetlerinin çeşitli alanlarda daha kapsamlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirilmesi amaçlanıyor.
Burdur'un Bucak ilçesinde Bucak Belediyesi Akaryakıt Hizm.San.Ve Tic.A.Ş personel alacak. Peki, kaç personel alınacak ve hangi pozisyonlar için alım yapılacak? Başvuru şartları neler? Başvurular nereden ve nasıl yapılacak? Başvuru şartları ve gerekli belgeler burada.
Bucak Belediyesi tarafından Hacı Ömer Ağa Camii'nde düzenlenen Geleneksel Aşure Günü etkinliğinde, Cuma Namazı sonrası vatandaşlara aşure ikram edildi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Aşure Günü dolayısıyla mesaj yayımladı ve Cuma namazı sonrası Hacı Ömer Ağa Camii'nde aşure dağıtımı yapılacağını duyurdu.
Bucak Belediyesi, PMYO ve POMEM sınavlarına hazırlanan adaylara ücretsiz parkur ve eğitim desteği sunuyor. Son başvuru tarihini Başkan Hülya Gümüş duyurdu. Hemen başvurunuzu yapın....
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Onaç Mahallesi'nde alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak'ta sağanak yağmur, yolları göle döndürdü. Su baskınları nedeniyle araç sürücüleri ve yayalar zor durumda kaldı. Bucak Belediyesi ekipleri, tahliye çalışmaları için seferber oldu.
Yorumlar (0)