Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;
Kıymetli hemşerilerimiz, Oğuzhanspor’umuz için bende varım diyen, Oğuzhanspor’umuzu dert edinen, Oğuzhanspor’umuz ile dertlenen, Oğuzhanspor’umuza maddi ve manevi destek vermek için bende buradayım diyen, el birliği ile Oğuzhanspor’umuzun küllerinden yeniden doğması için mücadele etmek isteyen tüm vatandaşlarımızı ve Oğuzhanspor sevdalılarımızı seçimli olağanüstü genel kurul toplantısına, kulübümüze sahip çıkmaya ve Oğuzhanspor’umuz için elini taşın altına koymaya davet ediyorum.
Seçimli Olağanüstü Genel Kurulumuzun 29.06.2022 Çarşamba günü saat 14.00’de Recai Tosyalı Düğün Salonunda, çoğunluk sağlanamaması halinde ise ikinci toplantının 06.07.2022 Çarşamba günü saat 14.00’de aynı yerde yapılmasına Yönetim Kurulumuzca karar verilmiştir. Sayın üyelerimize ve ilgililere ilanen duyurulur.
YÖNETİM KURULU
GÜNDEM
1. Açılış ve Yoklama,
2. Divan heyetinin oluşturulması ,
3. Saygı Duruşu İstiklal Marşımızın Okunması,
4. Yönetim kurulu ve denetleme kurulu faaliyet raporlarının okunması,
5. Yönetim kurulu ve denetleme kurulu faaliyet raporlarının ayrı ayrı ibra edilmesi,
6. Yönetim kuruluna 15 asil, 5 yedek üye ve Denetleme kuruluna 3 asil, 3 yedek üye seçilmesi,
7. Dilek ve temenniler,
8. Kapanış
Bucak Belediyesi Oğuzhan Spor Kulübü'nde 2 Haziran Pazar günü kongre tamamlandı. Yapılan kongre sonrasında yönetim kurulu belli oldu
Bucak Belediyesi Oğuzhan Spor Kulübü'nde 6 Temmuz Çarşamba günü kongre tamamlandı. Yapılan kongre sonrasında yönetim kurulu belli oldu
Bucak Küçük Sanayi Sitesi, yoğun yağış sonrası sular altında kaldı. Başkan Kemal Kasap, drenaj sorunları ve alınacak önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.
Burdur Dereboğazı ve Tek Çeşmeleri, yapılan ıslah çalışmaları ve temiz su numuneleri sonucunda yeniden kullanıma açıldı. Detaylar için tıklayın.
MAKÜ öğrencileri, TÜBİTAK destekli araştırma projeleriyle Türkiye çapında önemli başarılara imza attı. Lisans ve ön lisans programlarında kazandıkları derecelerle üniversitelerini gururlandırdılar.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, üniversite tercihi yapacak öğrencilere kapsamlı rehberlik hizmeti sunuyor. Detaylı bilgi için Prof. Dr. İlhan Varank Kütüphanesi'ndeki tanıtım standını ziyaret edin.
Yorumlar (0)