Spor kompleksi hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Emrullah Ünal “İlçemizin geleceği gençlerimiz ve çocuklarımızı spora yönlendirmeye kararlıyız. Belediye olarak gençlerimiz ve çocuklarımız için yaptığımız yatırımlarımıza bir yenisini daha eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Barbaros Mahallesinde spor kompleksi projemizi hayata geçiriyoruz.
Barbaros Mahallesi 2240 sokakta bulunan 5373 m2’lik spor tesis alanına standart ölçülerde 20x40 ebatlarında Futbol sahası, 32x18 ebatlarında Basketbol Sahası, 36,57x18,27 ebatlarında Tenis sahası, bisiklet ve yürüyüş yollarının da bulunacağı spor kompleksimizin yapım çalışmalarını tamamladık. Futbol sahasını Spor Toto Teşkilat Başkanlığımızın destekleriyle yaptık. Spor Kompleksimizin diğer saha ve donatılarını ise belediyemiz imkânları ile gerçekleştirdik.
Kısa zamanda tesisimizin yapımını tamamlayarak, halkımızın hizmetine sunduk. İlçemiz genelinde 7’den 70’e tüm halkımızın spor yapabilme imkanı bulunan yaşam alanları oluşturma çabası içerisindeyiz. Bazı parklarımızda spor kompleksi, bazı parklarımızda yaşam alanları oluştururken, bazı çocuk parklarımıza da spor aletleri koyarak, halkımızın her kesiminin spor yapmasına olanak sağlıyoruz.” dedi.
Burdur'un Bucak ilçesinde Bucak Belediyesi Akaryakıt Hizm.San.Ve Tic.A.Ş personel alacak. Peki, kaç personel alınacak ve hangi pozisyonlar için alım yapılacak? Başvuru şartları neler? Başvurular nereden ve nasıl yapılacak? Başvuru şartları ve gerekli belgeler burada.
Bucak Belediyesi tarafından Hacı Ömer Ağa Camii'nde düzenlenen Geleneksel Aşure Günü etkinliğinde, Cuma Namazı sonrası vatandaşlara aşure ikram edildi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Aşure Günü dolayısıyla mesaj yayımladı ve Cuma namazı sonrası Hacı Ömer Ağa Camii'nde aşure dağıtımı yapılacağını duyurdu.
Bucak Belediyesi, PMYO ve POMEM sınavlarına hazırlanan adaylara ücretsiz parkur ve eğitim desteği sunuyor. Son başvuru tarihini Başkan Hülya Gümüş duyurdu. Hemen başvurunuzu yapın....
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Onaç Mahallesi'nde alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak'ta sağanak yağmur, yolları göle döndürdü. Su baskınları nedeniyle araç sürücüleri ve yayalar zor durumda kaldı. Bucak Belediyesi ekipleri, tahliye çalışmaları için seferber oldu.
Yorumlar (0)