Burdur

Bucak Belediyesi, Tepecik ve Hökez caddelerini baştan aşağı yeniliyor

Bucak Belediyesi, Tepecik ve Hökez caddelerinde altyapı ve asfaltlama çalışmalarını tamamlayarak, caddeleri baştan aşağı yeniliyor.

Bucak Belediyesi, Tepecik ve Hökez caddelerini baştan aşağı yeniliyor

TEPECİK VE HÖKEZ CADDESİNDE TAMAMLANAN ALT YAPI ÇALIŞMALARINDAN SONRA SICAK ASFALT ÇALIŞMASI BAŞLADI

Bucak Belediyesi Sıcak asfalt yapım çalışmaları kapsamında Çavuşlar Mahallesi Tepecik Caddesi ve devamında Konak Mahallesi Hökez Caddesinde asfaltlama çalışmasına başladı.

Asfaltlama çalışmaları hakkında açıklama yapan Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal “Bu yıl sıcak asfaltlama sezonumuzda asfaltlama çalışmalarımıza halkımızın yoğun bir şekilde kullandığı Hastane yolu olarak da adlandırılan Tepecik ve Hökez Caddelerinden başladık. Tepecik Caddesinin Eski Devlet Hastanesine kadar olan bölümünü asfaltlamıştık. Caddelerimizde alt yapı eksiklikleri olan doğalgaz abone bağlantıları, Türk Telekom fiber hattı, İçme suyu abone bağlantıları, elektrik ve yağmur suyu hattında eksiklikleri giderildi. Hökez caddesinde çalışmalarımız sürüyor. Caddelerimize Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekiplerimizce 1120 mt. 110 luk PVC 16 Atü yeni içme suyu ana hattı yapıldı ve 115 hanenin abone hatları yenilendi. Elektrik, doğalgaz, telekom, içme suyu, kanalizasyon, yağmur suyu gibi alt yapı çalışmasını tamamladık. Tepecik Caddesinin kalan bölümü ile Hökez Caddesinde asfaltlama çalışmalarımıza tekrardan başladık. Kısa sürede çalışmalarımızı tamamlayıp, yolumuzu halkımızın hizmetine açacağız. Bu süreçte çalışmalarımızda bizlere yardımcı olan sokak sakinlerimize alt yapıyı ve yol çalışmasını tamamlayan tüm kurumlarımıza ve Fen İşleri Müdürlüğümüz ve Su ve Kanalizasyon Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimize teşekkür ediyorum. Bucak ve halkımız için canla başla çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Bucak Belediyesi, Tepecik ve Hökez caddelerini baştan aşağı yeniliyorBucak Belediyesi, Tepecik ve Hökez caddelerini baştan aşağı yeniliyorBucak Belediyesi, Tepecik ve Hökez caddelerini baştan aşağı yeniliyorBucak Belediyesi, Tepecik ve Hökez caddelerini baştan aşağı yeniliyorBucak Belediyesi, Tepecik ve Hökez caddelerini baştan aşağı yeniliyorBucak Belediyesi, Tepecik ve Hökez caddelerini baştan aşağı yeniliyorBucak Belediyesi, Tepecik ve Hökez caddelerini baştan aşağı yeniliyorBucak Belediyesi, Tepecik ve Hökez caddelerini baştan aşağı yeniliyorBucak Belediyesi, Tepecik ve Hökez caddelerini baştan aşağı yeniliyorBucak Belediyesi, Tepecik ve Hökez caddelerini baştan aşağı yeniliyorBucak Belediyesi, Tepecik ve Hökez caddelerini baştan aşağı yeniliyorBucak Belediyesi, Tepecik ve Hökez caddelerini baştan aşağı yeniliyorBucak Belediyesi, Tepecik ve Hökez caddelerini baştan aşağı yeniliyorBucak Belediyesi, Tepecik ve Hökez caddelerini baştan aşağı yeniliyor

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 1
  BEĞENDİM
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Bucak'ta Sazak-Kurtönü'nde içme suyu sorunu çözülüyor
Yerel Yönetim

Bucak'ta Sazak-Kurtönü'nde içme suyu sorunu çözülüyor

Bucak Belediyesi, Alaattin Mahallesi Sazak-Kurtönü mevkiinde yaşanan içme suyu sorununu çözmek için harekete geçti. İşte detaylar...

Bucak Belediyesi Ekim Ayı Meclis Toplantısı Başladı
Yerel Yönetim

Bucak Belediyesi Ekim Ayı Meclis Toplantısı Başladı

Burdur'un Bucak ilçesinde, Ekim ayı olağan belediye meclisi toplantısı başladı. Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal'ın başkanlığında, bir araya gelen belediye meclis üyeleri gündem maddelerini görüşüyor.

Burdur Bucak'ta yöresel ürün pazarı açıldı
Yerel Yönetim

Burdur Bucak'ta yöresel ürün pazarı açıldı

Bucak Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan yöresel ve organik ürünler pazarı, yerli ve yabancı turistlere hizmet vermeye başladı.

Bucak'ta çocuklar için trafik eğitimi
Yerel Yönetim

Bucak'ta çocuklar için trafik eğitimi

Bucak Belediyesi, çocuklar için trafik eğitimi vermeye başlıyor. Etkinlikler kapsamında çocuklar akülü arabalarla trafik kurallarını uygulamalı olarak öğrenecekler.

Bucak Belediyesi şirketine eleman aranıyor! İşte detaylar
Eleman İlanı

Bucak Belediyesi şirketine eleman aranıyor! İşte detaylar

BELPAŞ, Burdur Bucak'ta SRC 5 belgesine sahip tanker şoförleri arıyor. Bu pozisyonda çalışmak istiyorsanız, başvurunuzu Belpaş A.Ş Şirlek Moil İstasyonu'na yapabilirsiniz.

Bucak Belediyesi, vatandaşların yaşam kalitesini yükseltiyor
Yerel Yönetim

Bucak Belediyesi, vatandaşların yaşam kalitesini yükseltiyor

Bucak Belediyesi, 4 yılda 29 yeni park ve spor sahası yaparak vatandaşların yaşam kalitesini yükseltiyor.