Bucak Belediyesi 65 yaş üzeri yaşlılara ve engellilere yönelik evlerinde oluşabilecek arızalara karşı ücretsiz tamir, bakım ve arıza hizmeti verecek.
Bucak Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışı içerisinde yeni bir projeye daha imza atıyor. Bucak ilçesi sınırları içerisinde yaşayan 65 yaş üstü yaşlı vatandaşlara ve engellilere yönelik evlerinde oluşan elektrik problemleri, küçük tesisat sorunları ve bakım gerektiren işler için belediye sorunlara çözüm olacak.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal “Geleceğimizin teminatı gençlerimiz, geçmişimizin sigortası ise yaşlılarımız. Gençlerimiz ve bizlere her zaman rehber olan yaşlılarımızın her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz. Yaşlılarımız ve engellilerimizin evlerinde oluşan elektrik problemleri, küçük tesisat sorunları ve bakım gerektiren ve benzeri işler için Bucak Belediyesi tarafından sorunlarına yardımcı olunarak ücretsiz olarak çözüme kavuşturmaya çalışacağız” dedi.
65 Yaş üstü yaşlılar ve engelliler ücretsiz tamir bakım ve arıza hizmetleri için Bucak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne başvuracakları gibi 0 543 648 15 15 numaralı telefondan ya da Whatsapp yolu ile iletişime geçmeleri gerekiyor.
Burdur'un Bucak ilçesinde Bucak Belediyesi Akaryakıt Hizm.San.Ve Tic.A.Ş personel alacak. Peki, kaç personel alınacak ve hangi pozisyonlar için alım yapılacak? Başvuru şartları neler? Başvurular nereden ve nasıl yapılacak? Başvuru şartları ve gerekli belgeler burada.
Bucak Belediyesi tarafından Hacı Ömer Ağa Camii'nde düzenlenen Geleneksel Aşure Günü etkinliğinde, Cuma Namazı sonrası vatandaşlara aşure ikram edildi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Aşure Günü dolayısıyla mesaj yayımladı ve Cuma namazı sonrası Hacı Ömer Ağa Camii'nde aşure dağıtımı yapılacağını duyurdu.
Bucak Belediyesi, PMYO ve POMEM sınavlarına hazırlanan adaylara ücretsiz parkur ve eğitim desteği sunuyor. Son başvuru tarihini Başkan Hülya Gümüş duyurdu. Hemen başvurunuzu yapın....
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Onaç Mahallesi'nde alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak'ta sağanak yağmur, yolları göle döndürdü. Su baskınları nedeniyle araç sürücüleri ve yayalar zor durumda kaldı. Bucak Belediyesi ekipleri, tahliye çalışmaları için seferber oldu.
Yorumlar (0)