Bucak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Koronavirüs nedeniyle sıkılan ve etkinlik kapasiteleri azalan çocuklar için sosyal mesafeye de dikkat ederek top sektirme ve penaltı atma etkinliği düzenliyor. 10 Temmuz Cuma Günü saat 15.00’de Şehit Ömer Halisdemir Parkında (Sanayi Mahallesi) düzenlenecek etkinlikte sosyal mesafe kurallarına uyularak 7-15 arasındaki Kız ve Erkek çocuklarının katılacağı top sektirme, penaltı atma, top sürme yarışması, huni devirme, sürpriz oyunlar ve müzikli eğlence de olacak. Çocuklara sürpriz hediyeler verilecek. Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal yaptığı açıklamada, “Gençlerimiz Koronavirüs ile mücadele sürecinde evlerinde kalarak önemli bir görev ifa ettiler. Ancak çok sıkıldılar. Yeni normal düzende bizde Bucak Belediyesi olarak sosyal mesafe kurallarına uyarak çocuklarımız için çeşitli etkinlikler düzenliyoruz; düzenlemeye de devam edeceğiz. Tüm çocuklarımızı 10 Temmuz Cuma günü saat 15.00’da Sanayi Mahallesinde Şehit Ömer Halisdemir parkımızdaki etkinliğimize davet ediyor. Detaylı bilgiyi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüzden alabilirler.”dedi.
Burdur'un Bucak ilçesinde Bucak Belediyesi Akaryakıt Hizm.San.Ve Tic.A.Ş personel alacak. Peki, kaç personel alınacak ve hangi pozisyonlar için alım yapılacak? Başvuru şartları neler? Başvurular nereden ve nasıl yapılacak? Başvuru şartları ve gerekli belgeler burada.
Bucak Belediyesi tarafından Hacı Ömer Ağa Camii'nde düzenlenen Geleneksel Aşure Günü etkinliğinde, Cuma Namazı sonrası vatandaşlara aşure ikram edildi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Aşure Günü dolayısıyla mesaj yayımladı ve Cuma namazı sonrası Hacı Ömer Ağa Camii'nde aşure dağıtımı yapılacağını duyurdu.
Bucak Belediyesi, PMYO ve POMEM sınavlarına hazırlanan adaylara ücretsiz parkur ve eğitim desteği sunuyor. Son başvuru tarihini Başkan Hülya Gümüş duyurdu. Hemen başvurunuzu yapın....
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Onaç Mahallesi'nde alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak'ta sağanak yağmur, yolları göle döndürdü. Su baskınları nedeniyle araç sürücüleri ve yayalar zor durumda kaldı. Bucak Belediyesi ekipleri, tahliye çalışmaları için seferber oldu.
Yorumlar (0)