Burdur'un Bucak ilçesinde 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde aday olan Belediye Başkan Adayları seçim çalışmalarını gece gündüz sürdürüyor. Yerel seçimlere 14 gün kala Belediye Başkan Adaylarının Cumhuriyet Meydanında yapacağı mitinglerinin tarihleri de belli oldu.
Bucak İlçe Seçim Kurulu, mitinglerin yapılacağı yeri, tarih ve saatleri açıkladı. İlçe Seçim Kurulu’nun açıkladığı siyasi partilerin miting tarihleri şu şekilde:
30 Mart Cumartesi günü Bucak Cumhuriyet Meydanı için;
11:00 - 12:00 saatleri arasında Cumhuriyet Halk Partisi
12:30 - 13:30 saatleri arasında Yeniden Refah Partisi
14:00 - 15:00 saatleri arasında Adalet ve Kalkınma Partisi
15:30 - 16:30 saatleri arasında Milliyetçi Hareket Partisi
17:00 - 18:00 saatleri arasında İYİ Parti
Hülya Gümüş, 31 Mart seçimlerinde Bucak Belediye Başkanı seçilerek, Burdur tarihine adını yazdırdı. Zafer sonrası meydanda yapılan kutlamada Hülya Gümüş'ü destekleyenler meydanlara sığmadı.
Burdur Bucak CHP Belediye Başkan Adayı Hülya Gümüş ''Bucak Miting'' için Cumhuriyet Meydanında vatandaşlarla buluşuyor!
Bucak Halkının ve Başkan Adaylarının heyecanla beklediği o gün geldi! Bugün saat 14:00 da Emrullah Ünal ''Bucak Mitingi'' Gerçekleştirecek! Tüm Halk Davetlidir.
Milliyetçi Hareket Partisi Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, yarın yapılacak olan mitinge tüm Bucak Halkını davet etti.
Tokat Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan valilik binasının yenilenmesi için çalışmalara başlanacak. Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla adeta şafak saydı.
Döşemealtı Kent Meydanı’nın ismi Cumhuriyet Meydanı olarak değişti
Yorumlar (1)
Eski saadetci
4 ay önce / 17.03.2024Saadet partisi miting yapmayı gerek duymamış.
Beğendim 0 | Beğenmedim 0 | Cevapla