Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Yılmaz, Konak mahallesindeki nitelikli tarlanın arsa olarak odaya kazandırıldığını duyurdu.
Mehmet Yılmaz yaptığı açıklamada, Tapu Müdürü Özcan Taşkiran'ın da katkılarıyla gerçekleştirilen bu önemli gelişmeyi memnuniyetle paylaştı. Odaya kazandırılan arsanın esnafa ve odaya hayırlı olmasını dileyen Yılmaz, emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.
Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nın yeni arsası, oda faaliyetleri ve esnafın ihtiyaçları için kullanılacak.
Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Odası, 31 Aralık 2024 tarihine kadar İş Bankası ticari kredi kartları ile Odaya yapılacak 1.000 TL ve üzeri ödemelerde işlem anında %30 indirim sunuyor.
Burdur'un Bucak ilçesinde, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı'nda Yusuf Erdoğdu'nun yerel seçimler için belediye başkan aday adaylığı başvurusu sonrasında boşalan başkanlık koltuğuna Mehmet Yılmaz seçildi.
Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Odası, 6-7-8 Ekim tarihlerinde Afyon Sandıklı'da 2 gece 3 gün süren bir tatil organizasyonu düzenleyecek.
Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Odası, İstanbul'a otomotiv fuarına gidiyor. Fuara katılmak isteyenlerin yarına kadar müracaat etmesi gerektiği ifade edildi. İşte detaylar...
Burdur ili Bucak ilçesinde kurulan Kapalı Pazar Pazarı yeri geçici süreliğine Şirinler Parkı yanındaki yolda kurulacak.
Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yusuf Erdoğdu, sosyal medya hesabından açıklamada bulunarak Odanın kapatıldığını duyurdu.
Yorumlar (0)