Burdur'un Bucak ilçesinde 2 katlı evde çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.
Yangın, Bucak ilçesine bağlı Gündoğdu Köyü'nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Ramazan G.'ye ait olduğu öğrenilen evde henüz nedeni bilinmeyen bir sebepten ötürü yangın çıktı. 2 Katlı müstakil evde çıkan yangın sonrasında 112 Acil Çağrı Merkezine yapılan ihbar üzerine bölgeye Bucak Belediyesi İtfaiye Ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekiplerinin müdahalesinin ardından yangın söndürülürken, yangın esnasında evde olduğu öğrenilen ev sahibinin yakını Tevfik O. ise yara almadan kurtarıldı.
Burdur'un Bucak ilçesinde ev yangını ihbarı üzerine itfaiye ekipleri seferber oldu.
Bucak Küçük Sanayi Sitesi, yoğun yağış sonrası sular altında kaldı. Başkan Kemal Kasap, drenaj sorunları ve alınacak önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.
Burdur Dereboğazı ve Tek Çeşmeleri, yapılan ıslah çalışmaları ve temiz su numuneleri sonucunda yeniden kullanıma açıldı. Detaylar için tıklayın.
MAKÜ öğrencileri, TÜBİTAK destekli araştırma projeleriyle Türkiye çapında önemli başarılara imza attı. Lisans ve ön lisans programlarında kazandıkları derecelerle üniversitelerini gururlandırdılar.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, üniversite tercihi yapacak öğrencilere kapsamlı rehberlik hizmeti sunuyor. Detaylı bilgi için Prof. Dr. İlhan Varank Kütüphanesi'ndeki tanıtım standını ziyaret edin.
Minik eller semaya kalktı, minik sesler ezanla birleşti. Diyanet Gençlik Merkezi'nin minik öğrencileri, ilk kez cemaatle Cuma namazı kıldı.
Yorumlar (0)