Burdur / Bucak

Bucak İçin Bir Araya Geldiler Tüm Sorunlar Tek Tek Görüşüldü

Bucak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen, Bucak Merkez mahalle muhtarları toplantısı yapıldı.

Bucak İçin Bir Araya Geldiler Tüm Sorunlar Tek Tek Görüşüldü

Bucak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen, Bucak Merkez mahalle muhtarları toplantısı yapıldı.

AK PARTİ HEYETİ BUCAK MERKEZ MAHALLE MUHTARLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

Burdur Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve Milletvekili Bayram Özçelik, AK Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur, AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, AK Parti Bucak İlçe Başkanı Mustafa Oğuz, Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal ile birlikte merkeze bağlı mahalle muhtarları ile bir araya gelerek talepleri dinledi.

Toplantı ile ilgili açılış konuşması gerçekleştiren Bucak İlçe Başkanı Mustafa Oğuz, “Muhtarlarımız şehirlerin temel taşıdır. Sorunların çözümünde muhtarın rolü büyüktür. Teşkilatımız olarak bizler sürekli siz değerli Muhtarlarımızla iletişim halinde olup, imkanlarımız doğrultusunda çalışmalarımız devam etmektedir. İstişare toplantımıza katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederim.” dedi.

“BUCAK'IMIZA YENI PROJELER KAZANDIRMAK İÇİN İSTİŞARELERE ÖNEM VERİYORUZ”

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Merkez Mahalle Muhtarlarına istişare toplantısına katılımlarından dolayı teşekkür ederek, “ Mahalle Muhtarlarımızla zaman zaman bir araya gelerek İlçemiz için ne yapabiliriz diyerek fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bucak'ımızda AK Parti Hükümetlerimiz birçok yatırımı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde gerçekleştirdi. Başarıya giden yol, birlik, beraberlik, yardımlaşma, tevazu, şımarmamak, kimseye tepeden bakmamaktan geçer.” şeklinde konuştu.

Muhtarların görüşlerini çok önemsediklerini belirten AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, “Bizler muhtarlarımızı önemsiyoruz. Onların bizlere ilettiği sorunlara çözüm noktasında iktidar partisi olarak elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu

“YENİ YATIRIM VE HİZMETLER İÇİN ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ”

Muhtarların dertlerini dinlemek, sorun ve sıkıntılarına çare olmak için sık sık bir araya gelerek çözümler üreteceklerini söyleyen Milletvekili Bayram Özçelik “Muhtarlık özveri isteyen gönüllülük esasına dayalı bir makamdır. AK Parti’den önce hiçbir geliri olmadan, mahallesi adına hizmet veren muhtarlarımız maalesef bugüne kadar hak ettiği ilgiyi, değeri görmüyordu. Uzun bir aradan sonra Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın duyarlı davranışı karşısında muhtarlarımız hatırlanmış, külliyede üst üste yaptığı toplantılarla muhtarların bir anda Türkiye gündemine gelmesine vesile olmuştur. AK Parti Bucak teşkilatı olarak Bucak'ımıza hizmet etmek için, sizler için daima hazır olacağız. Çünkü bizlere sunduğunuz taleplerin tamamının vatandaşın ve mahallenin sorunları olduğunu biliyoruz. İnşallah bizler elimizden geldiği kadarıyla sorunların çözümü noktasında yanınızda olacağız” diye konuştu.

AK Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur, "Demokrasimizin bel kemiği, ilk basamağı ilimizin birlik beraberliğimizin ve huzurun sembolü olan muhtarlarımızla bir aradayız. Zaman zaman muhtarlarımızla bir araya gelip onların sorunlarını dinliyoruz. İlçemizin sorunlarının yanı sıra ülkemizde yaşanan sorunlarda var ve bugün o sorunlar konusunda da istişare ettik. Muhtarlarımızın hepsi bizim için birbirinden değerlidir. Bucak'ta sorunların giderilmesinde, insanların yaşamlarının kolaylaştırılmasında çok önemli bir rol üstlenmekteler. Bizde muhtarlarımızı belediyede mahallelinin temsilcisi, mahallede de belediyenin bir temsilcisi gibi görüyoruz. Muhtarlarımız bugüne kadar bizleri hiç yanıltmadılar, hep doğru şeyler yapmamıza katkı sundular. Bucak'ta birlik ve beraberliği sağladığımız gibi ülkemizde de birlik ve beraberliği nasıl sağlarız, buradaki huzur ve barış ortamını ülkeye nasıl yayabiliriz diye istişare ediyoruz. Allah kentimizde yakalamış olduğumuz huzuru, barışı ve kardeşliği bozmasın, yakalamış olduğumuz bu güzelliğin ülkemizin dört yanına yayılmasını sağlasın inşallah" ifadelerini kullandı.

Merkez Mahalle muhtarları Bucak için öneri ve taleplerini ileterek, hatıra fotoğrafı çektirildi.

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  SEVDİM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Burdur'da cinsel istismar! 5 öğretmen hakkında soruşturma
Bölgesel

Burdur'da cinsel istismar! 5 öğretmen hakkında soruşturma

Burdur’da 5 öğretmen hakkında lise öğrencisini istismar ettiği iddiasıyla soruşturma başlatıldı. İstismar, bir gazetecinin CİMER’e yaptığı başvuru ile ortaya çıktı. İşte detaylar...

Tefenni'ye asfalt yama robotu hayırlı olsun
Yerel Yönetim

Tefenni'ye asfalt yama robotu hayırlı olsun

Tefenni Belediyesi, araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor. Asfalt yama robotu, Burdur'un Tefenni İlçesine kazandırıldı.

Ekrem Coşkun ve Roberts Coffee Bucak'ta 7/24 hizmetinizde
Tanıtım

Ekrem Coşkun ve Roberts Coffee Bucak'ta 7/24 hizmetinizde

Burdur'un Bucak ilçesinde hizmet veren Sönmez Park Petrol Ofisi, yoğun talep üzerine 24 saat hizmet vermeye başladı.

Araç sahipleri dikkat! Bu kez indirim geliyor
Bölgesel

Araç sahipleri dikkat! Bu kez indirim geliyor

Akaryakıt fiyatlarına indirim ve zam haberleri gündemden düşmüyor. Otogaza (LPG) cumartesi gününden itibaren indirim bekleniyor. İşte detaylar...

Başarılı öğrencilere karne ödülü! Teşvik programı ödemeleri başladı mı ?
Bölgesel

Başarılı öğrencilere karne ödülü! Teşvik programı ödemeleri başladı mı ?

Öğrenciler ve veliler yaz dönemi için başarı teşvik programı ödemelerinin başlayıp başlamadığını merak ediyor. İşte, başarı teşvik programı için son gelişmeler!.

Meteorolojiden Burdur için kuvvetli yağış uyarısı
Bölgesel

Meteorolojiden Burdur için kuvvetli yağış uyarısı

Burdur ve çevreleri için meteoroloji tarafından kuvvetli yağışlara dair uyarıda bulundu. Yarın için 8 saatlik sürede kuvvetli yağış olacağına dikkat çekildi. İşte detaylar...