Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde 4 yıldır görev yapan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Recep Yıldız emekli oldu. Kendisine İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü idarecileri ve personeli ile birlikte bir veda programı düzenlendi.
Programda konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Hakan Camcıoğlu, Yıldız'ın 4 yıllık görev süresi boyunca yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Yıldız'ın eğitim camiasına önemli katkılar sağladığını ve emeklilik hayatının sağlıklı ve huzurlu geçmesini dilediğini söyledi.
Recep Yıldız ise yaptığı konuşmada, 4 yıl boyunca Bucak'ta görev yapmaktan büyük bir onur duyduğunu ifade etti. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü idarecilerine ve personele teşekkür eden Yıldız, emeklilik hayatında da eğitim camiasına katkıda bulunmaya devam edeceğini söyledi.
Burdur’da yapılan 11. Arapça Yarışmaları İl birinciliği yarışmasında Bucak Barbaros İmam Hatip Ortaokulu Öğrencileri il birincisi oldular.
Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürü Halil İbrahim TOPÇU, Burdur İl Milli Eğitim Şube Müdürü Muhammet ÇİFTÇİ ve Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürü Hakan CAMCIOĞLU, Bucak İlçe Kaymakamı Bayram GALE'yi makamında ziyaret ettiler.
Bucak'ta Cumhuriyet Bayramı kutlamaları, Bucak Kaymakamlığı ve Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen etkinliklerle coşkuyla kutlandı.
Burdur İl Milli Eğitim Müdürü Nesrin Kakırman, Bucak ilçesinde değerlendirme toplantısına katılmasının ardından bazı incelemelerde bulundu. İşte detaylar...
Burdur'da düzenlenen okul sporları güreş ve bocce müsabakalarında Akdeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri aldıkları başarı ile gururlandırdı.
Burdur'un Bucak ilçesinde Kök Değerler Uygulama Takviminde yer alan temalarda derece alan öğrenciler ödüllerini aldı.
Yorumlar (0)