Kestel'de düzenlenen etkinlikte Bucak İmam Hatip Lisesi'nin 1994 mezunları, öğretmenleriyle anılarını tazeledi.
Bucak İmam Hatip Lisesi 94 mezunları, Kestel'de düzenlenen etkinlikte dördüncü kez buluştu. İlk kez 2020 yılında gerçekleştirdikleri buluşmanın ardından bu yıl da bir araya gelen mezunlar, dostluklarını ve bağlarını daha da güçlendirdi.
29 yıl önce liseden mezun olan katılımcılar, bu süre zarfında hiçbir zaman aralarındaki iletişimi kesmediklerini vurguladılar. Mezunlar, bu yılki buluşmada öğretmenleri Hayri Akay, Mehmet Gümüşsoy ve Hüseyin Orakoğlu'nun da katılımıyla büyük bir mutluluk yaşadıklarını dile getirdi.
Bir araya geldikleri etkinlikte geçmişi anılarla yad ettiklerini ifade eden mezunlar, gelecek yıllarda da bu tür buluşmaları sürdürmeyi umut ettiklerini belirtti. Bu özel günün sonunda, duygusal anlar yaşayarak ayrıldılar.
Bucak Şehit Muhittin Talha Çalışkan Anadolu İmam Hatip Lisesi 9. sınıf öğrencileri, Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle ilçe Müftülüğünü ziyaret etti.
İYİ Parti Burdur Milletvekili Aday Adayı Safa Sönmez, "5 yılda Tek yaptığım şey İmam Hatip Lisesi'ni yıkıp yerine Anaokulu yaptım diye mi siyaset yapacaksın?" dedi.
Bucak Küçük Sanayi Sitesi, yoğun yağış sonrası sular altında kaldı. Başkan Kemal Kasap, drenaj sorunları ve alınacak önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.
Burdur Dereboğazı ve Tek Çeşmeleri, yapılan ıslah çalışmaları ve temiz su numuneleri sonucunda yeniden kullanıma açıldı. Detaylar için tıklayın.
Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ) hizmet bölgelerinde yoğun klima kullanımı nedeniyle elektrik tüketiminde rekor artış yaşandı. Peki elektriksiz kalır mıyız? AEDAŞ acil eylem planı devrede. Antalya'da 23 Temmuz'da tüketim yüzde 14,3 artarak 58.606 MWh'ye ulaştı.
26 Temmuz Çarşamba günü TRT1, ATV, Kanal D, Show TV, TV8, Star TV'de hangi programlar var? Bugün televizyonda izleyebileceğiniz diziler, filmler ve programlar hakkında detaylı bilgi edinin.
Yorumlar (0)