Başarılarını büyüterek yeni başarılar elde etmek için çalışmalar yapan Bucak Şehit Muhittin Talha Çalışkan Anadolu İmam Hatip Lisesi, Ramazan Çakıcı'nın Siyer i Nebi yarışmasında Türkiye Birincisi olduğunu duyurdu.
AGD tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve 2022 yılında 11 Haziran tarihinde tüm Türkiye genelinde yapılan 'Efendimizin İzinde Siyer i Nebi' yarışmasında Bucak Şehit Muhittin Talha Çalışkan Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Ramazan Çakıcı, Türkiye Birincisi olarak göğsümüzü kabarttı.
Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, " Başarılarımız büyüyerek devam ediyor.Burdur Bucak Şehit Muhittin TALHA ÇALIŞKAN Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencimiz Ramazan Çakıcı Siyer i Nebi yarışmasında TÜRKİYE BİRİNCİSİ olmuştur .
AGD tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 11 Haziran 2022 tarihinde tüm Türkiye Genelinde Liseler arasında yapılan "Efendimizin İzinde Siyer i Nebi" yarışmasında Burdur ve Türkiye Birincisi olan 11-C sınıfı öğrencimiz Ramazan Çakıcı yı büyük başarısından dolayı İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak tebrik eder emeği geçen Okul Müdürümüz Mehmet GÜLTOP Müdür Yardımcılarımız ve öğretmenlerimize ve değerli ailesine teşekkür ederiz." denildi.
Bucak'ta 19 Mayıs Atatürk Anma ve Gençlik Spor Bayramı kapsamında düzenlenen kros müsabakalarında Bucak Şehit Muhittin Talha Çalışkan Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri başarılı oldu.
Burdur'da düzenlenen gençler kros müsabakalarında Bucak Şehit Muhittin Talha Çalışkan Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri başarılı oldu.
Bucak Şehit Muhittin Talha Çalışkan Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, Filistin'de yaşananlara kayıtsız kalmayarak harçlıklarını bağışladı. Kampanyaya öğrenci, öğretmen ve personel de destek verdi.
Burdur'un Bucak ilçesinde düzenlenen 19 Mayıs Atatürk Koşusunda, Bucak Şehit Muhittin Talha Çalışkan Anadolu İmam Hatip Lisesi Genç Erkekler Kros takımı ilçe birincisi oldu.
Bucak'ta düzenlenen Burdur geneli Genç Seda. Nida,Muhafızlar, Bilal , hutbe ve Kur'ân-ı Kerim Güzel Okuma Yarışması Kızlar ve erkekler kategorisinde Bucaklı gençler 5 birincilik 1 ikincilik alarak gururlandırdı.
Bucak Şehit Muhittin Talha Çalışkan İmam Hatip Lisesi öğrencisi Ramazan Çakıcı, Siyer - i Nevi yarışmasında Burdur İl Birincisi oldu.
Yorumlar (0)