Bucak Belediyesinin önemli projelerinden biri olan modern Kapalı Pazar Pazarı projesi hayata geçirildi.
Bucak modern bir Kapalı Pazar alanına daha kavuştu. Yapım çalışmaları tamamlandı. Pazarcı esnafının yer kuraları 10 Ağustosta çekilecek. 14 Ağustos’ta ise ilk Pazar kurulacak.
Kapalı Pazar Pazarı Projesi hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Emrullah Ünal “Şehrimizin en büyük ikinci halk pazarı olan, Konak Mahallesi 23 Nisan Caddesi üzerinde Pazar günleri kurulan Pazar Pazarımızı daha modern bir Pazar yerine dönüştürmek, pazar alanını kışın yağmurdan, yazın güneşten korunaklı yerler hale getirmek için hazırladığımız projeyi adım adım hayata geçirdik. Pazar alanımızı, sosyal donatıları, spor alanı, ortak kullanım alanları, GES uyumlu çelik konstrüksiyon çatısı, zabıta bürosu olacak şekilde bir yaşam alanı haline getirdik. Vatandaşlarımızla ve esnafımızla birlikte yol yürümeye devam edeceğiz. Bucak Belediyesi olarak halkımıza hizmet etmek için gece gündüz çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Seçim vaadlerimiz arasında yer alan bir projemizi daha hayata geçiriyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. İlçemize ve halkımıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.
Bucak Belediyesi'nin eski başkanı Emrullah Ünal, mevcut belediye başkanı Hülya Gümüş tarafından belediye binasına asılan borçlara ilişkin açıklamada bulundu. Detaylar haberimizde...
AK Parti Bucak İlçe Başkanlığı binasına 2019 - 2024 yılları arasında belediyeye yapılan hizmetler detaylı olarak asılırken, belediyenin piyasadan alacaklarını da kapsayan borç dökümü afiş olarak asıldı. Ayrıca bu 5 yılda belediyeye kazandırılan taşınmazlar da detaylı olarak aktarıldı.
Bucak Belediyesi'nde geçtiğimiz hafta belediye binasına asılan borç pankartı ile ilgili CHP Grup Sözcüsü Özcan Duran ve Belediye Başkanı Hülya Gümüş açıklamalarda bulundu.
Ağlasun Belediye'since düzenlenen iftar programı Ramazan Ayının maneviyatında birlik ve beraberlik mesajı verdi.
Burdur'un Bucak ilçesinde belediye başkanı seçilen Hülya Gümüş, bugün düzenlenen devir teslim töreniyle görevi teslim aldı.
Sosyal medya hesabından veda mesajı paylaşan Bucak Belediyesi eski Başkanı Emrullah Ünal, “Seçimi kazanan kardeşimizi ve ekibini tebrik ediyorum." dedi.
Yorumlar (0)