Burdur'un Bucak ilçesinde SMA'lı 4 aylık bebek için kermes kuruldu.
Kent Merkezi eski adliye binası yeni İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü binası önünde gerçekleşen kermesin tüm gelirleri SMA Hastası Hafize Arya bebeğin kampanyasına bağışlanacak.
Bucak Hikmet Tolunay Meslek Yüksekokulu adına başlatılan kampanya Bucak İlçe Kaymakamlığı, Bucak Belediyesi ve Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü başta olmak üzere ilçede bulunan birçok okul ve idaresinin katkılarıyla hazırlanan ürünler kurulan kermeste satışa sunuldu.
NNC Medya Ailesi olarak, SMA hastası Hafize Arya bebeğin kampanyasına maddi ve manevi olarak destek olan herkese teşekkür ederiz.
Siz de destek olmak isterseniz;
YARDIM KAMPANYAS İÇİN
IBAN:TR51 0001 2009 5450 0001 1149 71
Alıcı: Cennet ERYILMAZ Halkbank
Baba adı emin Eryılmaz +90 (541) 302 86 83
İLETİŞİM
0541 302 86 83
Bucak Küçük Sanayi Sitesi, yoğun yağış sonrası sular altında kaldı. Başkan Kemal Kasap, drenaj sorunları ve alınacak önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.
Burdur Dereboğazı ve Tek Çeşmeleri, yapılan ıslah çalışmaları ve temiz su numuneleri sonucunda yeniden kullanıma açıldı. Detaylar için tıklayın.
MAKÜ öğrencileri, TÜBİTAK destekli araştırma projeleriyle Türkiye çapında önemli başarılara imza attı. Lisans ve ön lisans programlarında kazandıkları derecelerle üniversitelerini gururlandırdılar.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, üniversite tercihi yapacak öğrencilere kapsamlı rehberlik hizmeti sunuyor. Detaylı bilgi için Prof. Dr. İlhan Varank Kütüphanesi'ndeki tanıtım standını ziyaret edin.
Minik eller semaya kalktı, minik sesler ezanla birleşti. Diyanet Gençlik Merkezi'nin minik öğrencileri, ilk kez cemaatle Cuma namazı kıldı.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.
Yorumlar (0)