Bucak Devlet Hastanesi yeni hekimlerle, kadrosunu güçlendirerek daha iyi hizmet vermeye çalışıyor.
Hekimlerin göreve başlamasının ardından AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, yeni hekimlerin görevlerinin hayırlı olmasını dileyerek, hepsine görevinde başarılar diledi.
Bucak Devlet Hastanesi tarafından yapılan açıklamada, " Hekim kadromuz güçlenmeye devam ediyor. 10 Pratisyen Hekim hastanemizde göreve başladı. Doktorlarımıza “Hoşgeldin” diyor, görevlerinde başarılar diliyoruz." ifadelerini kullandı.
Dr İrem İnci
Dr Burak Arslan
Dr Büşranur Oral
Dr Ahsen Asilkan
Dr Rana Didem Görsün
Dr Havvanur Akbulut
Dr Emrah Halil
Dr Beyza Doğan
Dr Aslı Hesapçı
Dr Tolga Özkan
Burdur İli Bucak İlçesinde kurban bayramı ilk günü motor ile otomobil kazasında motor sürücüsü yaralandı
Bucak Devlet Hastanesi'nden sevindirici bir haber geldi! Hastane, Anne Dostu Hastane kriterlerini başarıyla yerine getirerek bu önemli unvanı yeniden kazandı.
Bucak Devlet Hastanesi hemşiresi Yasemin Vicir, özverisi, fedakarlığı ve mesleki yetkinliği ile "Yılın Hemşiresi" seçildi. Emine Erdoğan Hanımefendi ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın da katıldığı törende Vicir'e ödülü takdim edildi.
Burdur'un Bucak ilçesinde hizmet veren Bucak Devlet Hastanesi, uzman hekimlerle kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.
Burdur'un Bucak ilçesinde hizmet veren Bucak Devlet Hastanesi, uzman hekimlerle kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.
2020 yılından bu yana yamaç paraşüt pilotluğu yapan Esin Karayel, Bademağacı'nda uçuş esnasında kaza yaptı ve L1 kemiğini kırdı. Kaza sonrası Bucak Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Karayel, Tanzer Bey ve ekibi tarafından ameliyat edildi.
Yorumlar (2)
Ahmet
1 yıl önce / 19.11.2022Hayırlı olsun. Görevlerinde başarılar dilerim
Beğendim 0 | Beğenmedim 0 | Cevapla
mehmet düz
1 yıl önce / 14.11.2022Yeni başlayan tüm dr kardeşlerimize hoş geldiniz der görevlerinde başarılar dilerim itfaiye ve Temizlik Sorumlusu
Beğendim 0 | Beğenmedim 0 | Cevapla