Bucak'ta 19 Mayıs Atatürk Anma ve Gençlik Spor Bayramı kapsamında düzenlenen kros müsabakalarında Bucak Şehit Muhittin Talha Çalışkan Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri başarılı oldu.
Bucak Şehit Muhittin Talha Çalışkan Anadolu İmam Hatip Lisesi Kros takımlarından;
Genç Kızlar B Grubu İlçe #Birincisi
Genç Erkekler B Grubu İlçe #İkincisi
Genç Erkekler A Grubu İlçe #İkincisi
Genç Kızlar A Grubu İlçe #Üçüncüsü oldu.
Genç Kızlar B Grubu
Kader Sağlık Ferdi ilçe #Birincisi
Ayşe Bilgiç Ferdi İlçe #İkincisi
Genç Erkekler B Grubu
İsmail Uğurlu Ferdi İlçe #İkincisi
Genç Erkekler A
Abdülkerim Abdülkader Ferdi İlçe #İkincisi oldu.
NNC Medya Ailesi olarak, yarışmalarda başarılı olan öğrencileri tebrik ederiz.
Burdur'da düzenlenen gençler kros müsabakalarında Bucak Şehit Muhittin Talha Çalışkan Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri başarılı oldu.
Bucak Şehit Muhittin Talha Çalışkan Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, Filistin'de yaşananlara kayıtsız kalmayarak harçlıklarını bağışladı. Kampanyaya öğrenci, öğretmen ve personel de destek verdi.
Burdur'un Bucak ilçesinde düzenlenen 19 Mayıs Atatürk Koşusunda, Bucak Şehit Muhittin Talha Çalışkan Anadolu İmam Hatip Lisesi Genç Erkekler Kros takımı ilçe birincisi oldu.
Bucak'ta düzenlenen Burdur geneli Genç Seda. Nida,Muhafızlar, Bilal , hutbe ve Kur'ân-ı Kerim Güzel Okuma Yarışması Kızlar ve erkekler kategorisinde Bucaklı gençler 5 birincilik 1 ikincilik alarak gururlandırdı.
Bucak Şehit Muhittin Talha Çalışkan İmam Hatip Lisesi öğrencisi Ramazan Çakıcı, Siyer - i Nevi yarışmasında Burdur İl Birincisi oldu.
2022 - 2023 Okul Sporları Genç Erkek A Grubu Kros Müsabakasında Bucak Şehit Muhittin Talha Çalışkan Anadolu İmam Hatip Lisesi dereceleri alarak Bucak'a döndü.
Yorumlar (0)