Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen 2 çocuğun ağır yaralandığı feci trafik kazasında acı haber geldi.
Kaza, dün saat 19:45 sıralarında Burdur'un Bucak ilçesi Onaç Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Mustafa Özkan Caddesi ile Ertuğrul Gazi Caddesi kesişiminde Y.D. kontrolündeki 15 ACG 125 plakalı araçla Mehmet Sefa Sayın kontrolündeki 15 EE 853 plakalı motosikletin karıştığı trafik kazasında motorda bulunan Mehmet Sefa Sayın ve Bayram S. ağır yaralandı. Kaza sonrasında 112 Acil Çağrı Merkezine yapılan ihbar üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.
Sağlık ekiplerince yapılan ilk müdahalenin ardından ambulans ile Bucak Devlet Hastanesi'ne kaldırılan çocuklar, Antalya Tıp Fakültesi'ne sevk edildi. Dün akşam saatlerinden bu yana Antalya Tıp Fakültesinde tedavi görmekte olan Mehmet Sefa Sayın, hayatını kaybetti.
Minik eller semaya kalktı, minik sesler ezanla birleşti. Diyanet Gençlik Merkezi'nin minik öğrencileri, ilk kez cemaatle Cuma namazı kıldı.
Denizli'nin Tavas ilçesinde kaybolan ve 5 gündür kendisinden haber alınamayan 25 yaşındaki Muhammet Çıralı'nın cansız bedeni, Aydın'ın Kuyucak ilçesinde bulundu.
AK Parti Burdur İl Gençlik Kolları Başkanı Yunus Erkan, yaş haddinin dolması nedeniyle görevinden ayrıldığını duyurdu. İşte detaylar ve Erkan’ın veda mesajı.
Tercan’da Gençlik ve Spor Bakanlığı yatırımı olup inşaatı Tercan Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından takip edilen mini tip Gençlik Merkezi’nin inşaatında sona doğru gelindi.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin “Genç Atölye” eğitimlerine katılan gençler, son keşfini Karagöl Yaylası'nda yaparak unutulmaz bir gün geçirdi.
Bursa'da kırmızı ışıkta duran kamyonetin kasasına tutunan bir kişi, akan trafikte paten kayarak yolculuk yaptı. Canlarını tehlikeye atan genç kameraya yansırken, kamyonetin kasasında ise oturan iki kişi dikkat çekti.
Yorumlar (1)
akif coşkun
2 ay önce / 20.05.2024Trafik denetimleri artmalı ve siyasiler trafik denetimlerinde müdahil olmamalı
Beğendim 0 | Beğenmedim 0 | Cevapla