Burdur'un Bucak ilçesinde otomobilin, karşıdan karşıya geçen öğrenciye çarpması sonucunda kaza meydana geldi. Kazada kız öğrenci yaralandı.
Edinilen bilgilere göre, bugün saat 16:15 sıralarında karşıdan karşıya geçmek için yola çıkan Bucak ilçesi Yeni Mahalle'de İmam Hatip Lisesi öğrencisi M. N. D.'ye, 07 ALT 062 plakalı aracın çarpması sonucunda trafik kazası meydana geldi. Kazada lise öğrencisi M. N. D. yaralandı. Kaza sonrasında 112 Acil Çağrı Merkezine yapılan ihbar üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.
Kazada yaralanan öğrenci M. N. D., sağlık ekiplerince yapılan ilk müdahalenin ardından ambulans ile Bucak Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.
TÜVTÜRK'ün yeni uygulamasıyla araç muayenesi süreci değişiyor. Egzoz testi yeterli olacak mı? Araç sahipleri için büyük kolaylık! Egzoz testiyle muayene işlemleri hızlanıyor ve maliyet azalıyor. Detaylar haberimizde.
Afyonkarahisar’da hafif ticari araçla göçmen kaçakçılığı yapan bir şahıs polis tarafından yakalanırken, olayda Suriye uyruklu olduğu belirtilen ve yurda kaçak yollardan girdikleri tespit edilen 2 şahısta gözaltına alındı.
Zonguldak'ta jandarma ekipleri çakar lamba takılı araca 6 bin 439 lira ceza kesti.
Karacabey Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve yoğun ilgi gören Ihlamur Festivali, 24-30 Temmuz tarihleri arasında Yeniköy'de gerçekleşiyor.
Burdur'un Bucak ilçesinde bugün yaşanan sağanak yağış ve rüzgar nedeniyle ağaç devrildi. Devrilen ağaç, aracın üstüne düştü.
Zonguldak'ın Kilimli ilçesine bağlı Muslu beldesinde su kaynaklarının azalması nedeniyle belediye tarafından şebeke suyu ile halı, araç yıkamaya ve bahçe sulamaya kısıtlama getirildi.
Yorumlar (0)