Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen tek taraflı trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
Kaza, bugün saat 16:45 sıralarında Burdur ili Bucak İlçesi Atilla Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Antalya Burdur karayolu yakınlarında, tüp dolum merkezine doğru giden yol üzerinde 15 ER 930 plakalı otomobil sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucunda, araç takla attı. Kazada 2 kişi yaralandı. 112 Acil Çağrı Merkezine yapılan ihbar üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.
Kazada yaralanan vatandaşlar, sağlık ekiplerince yapılan ilk müdahalenin ardından ambulans ile Bucak Devlet Hastanesi'ne sevk edildiler.
TÜVTÜRK'ün yeni uygulamasıyla araç muayenesi süreci değişiyor. Egzoz testi yeterli olacak mı? Araç sahipleri için büyük kolaylık! Egzoz testiyle muayene işlemleri hızlanıyor ve maliyet azalıyor. Detaylar haberimizde.
Afyonkarahisar’da hafif ticari araçla göçmen kaçakçılığı yapan bir şahıs polis tarafından yakalanırken, olayda Suriye uyruklu olduğu belirtilen ve yurda kaçak yollardan girdikleri tespit edilen 2 şahısta gözaltına alındı.
Zonguldak'ta jandarma ekipleri çakar lamba takılı araca 6 bin 439 lira ceza kesti.
Karacabey Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve yoğun ilgi gören Ihlamur Festivali, 24-30 Temmuz tarihleri arasında Yeniköy'de gerçekleşiyor.
Burdur'un Bucak ilçesinde bugün yaşanan sağanak yağış ve rüzgar nedeniyle ağaç devrildi. Devrilen ağaç, aracın üstüne düştü.
Zonguldak'ın Kilimli ilçesine bağlı Muslu beldesinde su kaynaklarının azalması nedeniyle belediye tarafından şebeke suyu ile halı, araç yıkamaya ve bahçe sulamaya kısıtlama getirildi.
Yorumlar (0)