Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen feci trafik kazasında motorda bulunan 2 çocuk ağır yaralandı.
Kaza, bugün saat 19:45 sıralarında Burdur'un Bucak ilçesi Onaç Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Mustafa Özkan Caddesi ile Ertuğrul Gazi Caddesi kesişiminde 15 ACG 125 plakalı araçla 15 EE 853 plakalı motosikletin karıştığı trafik kazasında motorda bulunan 2 çocuk yaralandı. Kaza sonrasında 112 Acil Çağrı Merkezine yapılan ihbar üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.
Kazada ağır yaralanan çocuklar, sağlık ekiplerince yapılan ilk müdahalenin ardından ambulans ile Bucak Devlet Hastanesi'ne kaldırıldılar.
TÜVTÜRK'ün yeni uygulamasıyla araç muayenesi süreci değişiyor. Egzoz testi yeterli olacak mı? Araç sahipleri için büyük kolaylık! Egzoz testiyle muayene işlemleri hızlanıyor ve maliyet azalıyor. Detaylar haberimizde.
Afyonkarahisar’da hafif ticari araçla göçmen kaçakçılığı yapan bir şahıs polis tarafından yakalanırken, olayda Suriye uyruklu olduğu belirtilen ve yurda kaçak yollardan girdikleri tespit edilen 2 şahısta gözaltına alındı.
Zonguldak'ta jandarma ekipleri çakar lamba takılı araca 6 bin 439 lira ceza kesti.
Karacabey Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve yoğun ilgi gören Ihlamur Festivali, 24-30 Temmuz tarihleri arasında Yeniköy'de gerçekleşiyor.
Burdur'un Bucak ilçesinde bugün yaşanan sağanak yağış ve rüzgar nedeniyle ağaç devrildi. Devrilen ağaç, aracın üstüne düştü.
Zonguldak'ın Kilimli ilçesine bağlı Muslu beldesinde su kaynaklarının azalması nedeniyle belediye tarafından şebeke suyu ile halı, araç yıkamaya ve bahçe sulamaya kısıtlama getirildi.
Yorumlar (0)