Burdur / Bucak

Bucak'ta belediyeden 100 bin metrekare kilit parke yol hamlesi

Bucak Belediyesi ekiplerince 3 bölgedeki parke yol yapım çalışmalarından sonra şimdi de Cami mahallesinde alt yapısı tamamlanan 327. ve 328. sokaklarda parke yol yapım çalışmalarına başlandı.

Bucak'ta belediyeden 100 bin metrekare kilit parke yol hamlesi

Bucak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince Sivridibi mevkii, 70 evler mahallesi ve Sanayi mahallesindeki parke yol yapım çalışmalarından sonra şimdi de Cami mahallesinde alt yapısı tamamlanan 327. ve 328. sokaklarda parke yol yapım çalışmalarına başlandı. Cami mahallesinden sonra Çavuşlar mahallesi ve Alaattin Mahallesinde parke yol yapım çalışmaları devam edecek.

İhtiyaç noktalarında hızlı çözüm

Bucak Belediyesi altyapı hizmetlerinde ihtiyaç olan noktalarda hızlı çözümler üretmek için çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Başkan Emrullah Ünal yaptığı açıklamada bu yılda mahallerimizde parke yol, asfalt, parke ve asfalt tamir, yeni yol açma ve yol genişletme çalışmalarına ve diğer fiziki çalışmalarımıza planlanan şekilde devam edeceğini kaydetti.

Mahallelerde akut sorunlar kalmadı

Mahalle ayrımı yapmadan ihtiyaç olan her noktada vatandaşın ihtiyacına yönelik çözümler ürettiklerini belirten Başkan Ünal, “2023 yılı parke yol yapım sezonumuzu sivridibi mevkiinden başlatmıştık. Bu yıl yaklaşık 60 bin metrekare yapmayı planladığımız parke çalışmasını eklemelerle birlikte 100 bin metrekareye çıkardık. Allah izin verirse bu yıl için planlanan mahallelerimiz ile birlikte yol ağımız içerisinde eksik kalan noktalarda gerek asfalt gerek kilitli parke taşı ile ilgili yatırımlarımızı tüm mahallelerimizde planlı bir şekilde sürdüreceğiz. Çok şükür mahallerimizde akut sorunlar kalmadı. Büyük ve önemli tüm sorunları çözüme kavuşturduk. Diğer küçük sorunları da gidermeye çalışıyoruz.” dedi.

Muhtarlardan Emrullah Ünal'a teşekkür

Cami Mahallesi Muhtar Alim Günhan, 70 Evler Mahallesi Muhtarı Özkan Aktan ve Sanayi Mahallesi Muhtarı Gülizar Uğur ve mahalle sakinleri mahalleye kazandırılan yatırımlar için Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal’a teşekkür etti.

Bucak'ta belediyeden 100 bin metrekare kilit parke yol hamlesiBucak'ta belediyeden 100 bin metrekare kilit parke yol hamlesiBucak'ta belediyeden 100 bin metrekare kilit parke yol hamlesiBucak'ta belediyeden 100 bin metrekare kilit parke yol hamlesiBucak'ta belediyeden 100 bin metrekare kilit parke yol hamlesi

 

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  SEVDİM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Bucak'ta çocuklar için trafik eğitimi
Yerel Yönetim

Bucak'ta çocuklar için trafik eğitimi

Bucak Belediyesi, çocuklar için trafik eğitimi vermeye başlıyor. Etkinlikler kapsamında çocuklar akülü arabalarla trafik kurallarını uygulamalı olarak öğrenecekler.

Bucak Belediyesi şirketine eleman aranıyor! İşte detaylar
Eleman İlanı

Bucak Belediyesi şirketine eleman aranıyor! İşte detaylar

BELPAŞ, Burdur Bucak'ta SRC 5 belgesine sahip tanker şoförleri arıyor. Bu pozisyonda çalışmak istiyorsanız, başvurunuzu Belpaş A.Ş Şirlek Moil İstasyonu'na yapabilirsiniz.

Bucak Belediyesi, vatandaşların yaşam kalitesini yükseltiyor
Yerel Yönetim

Bucak Belediyesi, vatandaşların yaşam kalitesini yükseltiyor

Bucak Belediyesi, 4 yılda 29 yeni park ve spor sahası yaparak vatandaşların yaşam kalitesini yükseltiyor.

Bucak'ta çöken yol onarılıyor
Yerel Yönetim

Bucak'ta çöken yol onarılıyor

Bucak Belediyesi, Cami Mahallesi'nde çöken yolu onarmak için çalışmalara başladı.

Bucak'ta 3. Bisiklet Festivali Düzenlendi
Etkinlik

Bucak'ta 3. Bisiklet Festivali Düzenlendi

Burdur'un Bucak ilçesinde, Bucak Belediyesi tarafından Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında 3. Bisiklet Festivali düzenlendi.

Bucak Belediyesi'nden ilçeye değer katacak projeler
Bölgesel

Bucak Belediyesi'nden ilçeye değer katacak projeler

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, ilçeye değer katacak projeleri yerinde inceledi. Kapalı Spor Salonu, Kapalı Yüzme Havuzu, Tarihi Hacı Sarı Köprüsü Restorasyonu, Ges Projesi ve Hayvan Barınağı'nda yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.