Bucak İşletme Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü 3. sınıf öğrencileri, Sosyal Sorumluluk dersi kapsamında Bucak Orman İşletme Müdürlüğü ile iş birliği yaparak Bucak Millet Ormanı'nda bir çevre temizliği ve fidan dikimi etkinliği düzenledi.
Etkinlik sonunda Bucak İşletme Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü tarafından yapılan açıklamada, " "Sosyal Sorumluluk dersi kapsamında Bucak Orman İşletme Müdürlüğü ile iş birliği yaparak Bucak Millet Ormanı'nda bir çevre temizliği ve fidan dikimi etkinliği düzenledik. Bu etkinlikle hem çevre bilincini aşılamayı hem de ormanların önemini hatırlatmayı amaçladık. Bu tür etkinliklerin devamını getirmeyi umuyoruz."
Bucak Orman İşletme Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ise, " "Bucak İşletme Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü 3. sınıf öğrencileri ile birlikte Bucak Millet Ormanı'nda bir çevre temizliği ve fidan dikimi etkinliği düzenledik. Bu etkinlik, orman varlığının korunması açısından oldukça önemli. Öğrencilere çevre bilincini aşılamak ve ormanların önemini hatırlatmak için bu tür etkinliklere her zaman destek vereceğiz." denildi.
Kemer Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu, Kemer'deki tüm öğrencilere üniversite tercihleri için ücretsiz tercih danışmanlığına başladı.
Geçici barınmanın yanı sıra sağlık ve rehabilitasyon hizmeti de verilen Marmaris Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi minik öğrencileri ağırladı.
Elazığ’da bir anaokulu, idaresi, öğretmenleri ve öğrencileri ile köy okulunu onarıp kırtasiye ihtiyaçlarını giderdi.
Burdur'un Bucak ilçesinde Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) giren çocuklarını yalnız bırakmayan aileler, okul kapısının önünde dua ederek bekledi.
Burdur Belediyesi 8-9 Haziran tarihlerinde YKS’ye girecek öğrencilere ücretsiz ulaşım desteği sağlayacak. Detaylar burada...
Bolu'nun Mudurnu ilçesinde yaklaşık 7 asırdan bugüne her cuma yapılan esnaf duasına minik öğrenciler de katıldı.
Yorumlar (0)