Burdur'un Bucak ilçesinde de Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi yılbaşı büyük coşkuyla kutlandı.
İlçe genelinde günlerdir vatandaşlar tarafından yılbaşı için hazırlıklar yapıldı. 2022 yılının tamamlandığı ve 2023 yılının başladığı saniyelerde büyük coşku hakimdi.
Bucak'ın eski mahallelerinden olan Alaattin Mahallesi ve Cami Mahallesi'nde de vatandaşlar yeni yıla havai fişekli kutlama ile girdiler.
NNC Medya Ailesi olarak, tüm vatandaşların yeni yılını kutluyoruz...
Burdur Cumhuriyet Meydanı’nda toplanan vatandaşlar 2023’e erik dalı oynayarak girdi.
Bucak Küçük Sanayi Sitesi, yoğun yağış sonrası sular altında kaldı. Başkan Kemal Kasap, drenaj sorunları ve alınacak önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.
Burdur Dereboğazı ve Tek Çeşmeleri, yapılan ıslah çalışmaları ve temiz su numuneleri sonucunda yeniden kullanıma açıldı. Detaylar için tıklayın.
MAKÜ öğrencileri, TÜBİTAK destekli araştırma projeleriyle Türkiye çapında önemli başarılara imza attı. Lisans ve ön lisans programlarında kazandıkları derecelerle üniversitelerini gururlandırdılar.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, üniversite tercihi yapacak öğrencilere kapsamlı rehberlik hizmeti sunuyor. Detaylı bilgi için Prof. Dr. İlhan Varank Kütüphanesi'ndeki tanıtım standını ziyaret edin.
Minik eller semaya kalktı, minik sesler ezanla birleşti. Diyanet Gençlik Merkezi'nin minik öğrencileri, ilk kez cemaatle Cuma namazı kıldı.
Yorumlar (0)