Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Fatih Mahallesi Hızır Reis Caddesi'nde parke çalışmaları başlatıldığını duyurdu. Başkan Ünal, seçimlere ara vermeden çalışmalarına devam ettiklerini ve en çok kullanılan ara yollardan biri olan Hızır Reis Caddesi'nin parke taşlarını yenilediklerini belirtti.
Başkan Ünal, yaptığı açıklamada:
"Belediye çalışmalarımıza seçim var diyerek ara vermedik. En çok kullanılan ara yollarımızdan olan Fatih Mahallesi Hızır Reis caddesinde parke çalışmalarına başladık. Şehir içinde bozulan yollarımızı yenilemeye aralıksız devam ediyoruz.
Hızır Reis Caddesi'nde parke taşlarının yenilenmesi ile birlikte vatandaşlarımız daha konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilecekler.
Çalışmalarımız en kısa sürede tamamlanacaktır. Bu süre zarfında vatandaşlarımızdan anlayışlı olmalarını rica ediyoruz."
Bucak Küçük Sanayi Sitesi, yoğun yağış sonrası sular altında kaldı. Başkan Kemal Kasap, drenaj sorunları ve alınacak önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.
Burdur Dereboğazı ve Tek Çeşmeleri, yapılan ıslah çalışmaları ve temiz su numuneleri sonucunda yeniden kullanıma açıldı. Detaylar için tıklayın.
MAKÜ öğrencileri, TÜBİTAK destekli araştırma projeleriyle Türkiye çapında önemli başarılara imza attı. Lisans ve ön lisans programlarında kazandıkları derecelerle üniversitelerini gururlandırdılar.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, üniversite tercihi yapacak öğrencilere kapsamlı rehberlik hizmeti sunuyor. Detaylı bilgi için Prof. Dr. İlhan Varank Kütüphanesi'ndeki tanıtım standını ziyaret edin.
Minik eller semaya kalktı, minik sesler ezanla birleşti. Diyanet Gençlik Merkezi'nin minik öğrencileri, ilk kez cemaatle Cuma namazı kıldı.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.
Yorumlar (0)