Burdur / Bucak

Bucak'ta kapalı spor salonuna adım adım

Her yatırımı sonuna kadar takip eden Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, yeni kapalı spor salonunda çalışmaların hız kazandığını duyurdu.

Bucak'ta kapalı spor salonuna adım adım

Her yatırımı sonuna kadar takip eden Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, yeni kapalı spor salonunda çalışmaların hız kazandığını duyurdu. Müteahhit firmanın çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Emrullah Ünal yaptığı açıklamada, “Her yatırımı sonuna kadar takip ediyorum. Yeni kapalı spor salonumuzun ihalesi yapıldı. Müteahhit firmaya yer teslimi yapılarak çalışmalara başlandı. Hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.
Kapalı spor salonu 19.722.000 TL + KDV Bedelle ihaleye çıktı
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal açıklamasının devamında “İlçemizde bulunan spor salonumuzun eski, kullanışsız ve depreme dayanıksız olması nedeniyle yıkım kararı alınmış ve yıkımı gerçekleştirilmişti. Bakanlığımızla yaptığımız görüşmeler sonrasında ihaleye çıkılmış ve ihalesi iptal edilmişti. Bakanlığımızın revize çalışmaları neticesinde 1000 kişilik spor salonumuz içerisinde 4 adet soyunma odası, hakem odası, antrenör odaları, kafeterya, antrenman salonu olmak üzere proje çalışmaları revize edilmiş tekrar ihaleye çıkılmıştı. İhalesi tamamlanarak, müteahhit firma çalışmalara hızla başladı. Kapalı spor salonumuzun taban alanı 1850 m2 ve toplam inşaat alanı ise 2300 m2’dir. Desteklerinden dolayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Milletvekillerimiz Bayram Özçelik'e, Spor Toto Başkanımız Bünyamin Bozgeyik’e, İlçe Başkanlığı zamanında kapalı spor salonumuzun yapımı için çaba harcayan Ak Parti Burdur Milletvekili Adayımız Mustafa Oğuz’a, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Orhan Kemerkaya’ya ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Bucak ilçemize hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

Bucak'ta kapalı spor salonuna adım adımBucak'ta kapalı spor salonuna adım adımBucak'ta kapalı spor salonuna adım adımBucak'ta kapalı spor salonuna adım adımBucak'ta kapalı spor salonuna adım adımBucak'ta kapalı spor salonuna adım adımBucak'ta kapalı spor salonuna adım adımBucak'ta kapalı spor salonuna adım adımBucak'ta kapalı spor salonuna adım adım

 

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  SEVDİM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Burdur Bucak kapalı spor salonu yapımı başladı
Yerel Yönetim

Burdur Bucak kapalı spor salonu yapımı başladı

Burdur ili Bucak ilçesinde ihalenin yapılmasının ardından Kapalı Spor Salonu yapımına başlandı.

Bucak Kapalı Spor Salonu ihalesi yapıldı
Bölgesel

Bucak Kapalı Spor Salonu ihalesi yapıldı

AK Parti Burdur Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, Bucak İlçesi Spor Salonu ile ilgili açıklama yaptı

Bucak'ta yüzme kursu kayıtları başladı
Yerel Yönetim

Bucak'ta yüzme kursu kayıtları başladı

Bucak Belediyesinin öncülüğünde Bucak’ta “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” Projesi kapsamında portatif yüzme havuzu kuruldu. Bu yıl yaklaşık 1500 çocuğa yüzme kursu verilecek.

Bucak Belediyesinden çevre haftasında geri dönüşüm parkı
Yerel Yönetim

Bucak Belediyesinden çevre haftasında geri dönüşüm parkı

Gelecek nesillere daha yaşanılabilir bir çevre bırakmak hedefiyle çalışmalarını her geçen gün arttıran Bucak Belediyesi, 5 Haziran Çevre haftasında çevresel yatırımlarına bir yenisini daha ekliyor.

Bucak Belediye Personeli Sağlık Taramasından Geçti
Yerel Yönetim

Bucak Belediye Personeli Sağlık Taramasından Geçti

Bucak Belediye çalışanları Mobil sağlık aracı ile Bucak Belediyesi’nin Teknik Hizmetler Binası ile Ana Bina önünde geniş kapsamlı sağlık taramasından geçti. İşte detaylar...

Bucak'ta kitap şenliği
Etkinlik

Bucak'ta kitap şenliği

Bucak Belediyesi ve Yazarlar ve Şairler Dayanışma Derneği (Yazşader) Burdur İl temsilciliği işbirliği ile 2-3-4 Haziran 2023 tarihlerinde Kitap Şenliği (Butik Kitap Fuarı) düzenleniyor.