Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı. İki araçlı kaza sonrasında araç yangını ihbarı üzerine bölgeye itfaiye ekipleri sevk edildi.
Kaza, 22 Mart Çarşamba günü saat 17:30 sularında Burdur İli Bucak İlçesi Konak Mahallesinde meydana geldi.
Edinilen bilgilere göre, 19 Mayıs Caddesi ile Genç Osman Caddesi kavşağında 07 VZ ... plakalı otomobil ile 15 EM ... plakalı otomobilin karıştığı trafik kazasında 2 kişi yaralandı. Kaza sonrasında araçlarda yangın çıkması ihtimaline karşı Bucak Belediyesi İtfaiye ekipleri de bölgeye sevk edildi. 112 Acil Çağrı Merkezine yapılan ihbar üzerine sağlık ve polis ekipleri kaza mahalline sevk edildi.
Kazada yaralanan araç sürücüleri, sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk müdahalenin ardından ambulans ile Bucak Devlet Hastanesine kaldırıldılar. Polis, kaza ile ilgili inceleme başlatıldı.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.
Burdur Karamanlı'da meydana gelen kazada, sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu 4'ü çocuk 8 kişi yaralandı. Yaralıların sağlık durumu iyi. Detaylar burada.
Antalya Burdur karayolu üzerinde meydana gelen trafik kazasında araç sürücüsü yaralandı. Detaylar haberimizde...
Burdur Bucak Antalya Karayolunda iki aracın karıştığı Trafik Kazasında 4 kişi yaralandı. Burdur Antalya karayolu üzerindeki kazanın detayları haberimizde...
Antalya Isparta karayolu üzerinde meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı. Yaralanan vatandaşlar, ilk müdahalelerinin ardından hastaneye kaldırıldı. Detaylar burada...
Antalya Burdur karayolu üzerinde meydana gelen tek taraflı trafik kazasında 1 kişi yaralandı. Detaylar için tıklayın...
Yorumlar (0)