Hale Pastanesi, Mümin Kuzgun'un 10 yıllık deneyimiyle Bucak'ta sizleri bekliyor!
Lezzetli ve taze ürün yelpazesiyle Bucak'ta pastane sektörüne yeni bir soluk getiren Hale Pastanesi, mayalı ürünleri, yaş pasta ve tatlı çeşitleri ile sizlere hizmet veriyor.
Günlük sıcak olarak servis edilen mayalı gruplarıyla Hale Pastanesi'nde su böreği, kol böreği çeşitleri, poğaça ve simitler sizleri bekliyor.
Tatlı ve tuzlu kuru pasta çeşitleri, kız isteme, nişan söz gibi etkinlikleriniz için çikolata çeşitlerini sizlere sunan Hale Pastanesi; Karamelli, frambuazlı, çilekli, böğürtlenli yaş pasta çeşitlerinin yanı sıra, özel günleriniz için de resimli, şeker hamurlu görselli yaş pastaları da sizlere sunuyor.
Mayalı ürünler ve yaş pastaların yanı sıra tatlı çeşitleriyle de Bucak Halkına hizmet veren Hale Pastanesinde, magnolia, triliçe, adet pastalar, soğuk baklava çeşitlerinin yanı sıra şerbetli tatlı çeşitleri olarak da cevizli ve fıstıklı tatlılar sizler için günün her anında taze bir şekilde hazır olarak sunuluyor.
Her mahalleye belli bir kota belirleyen Hale Pastanesi ev ve işyerlerinize de ücretsiz servis yapıyor. Ayrıca özel günlerini Hale Pastanesinin nezih ortamında yapmak isteyenler söz, nişan gibi organizasyonlar için Hale Pastanesi salonu hizmetinizde...
Tel: 0506 137 75 56 - 0248 502 12 26
Adres: Mehmet Akif mahallesi 2537 Sokak No:1 Ertuğrul Gazi Ortaokulu karşısı Bucak / Burdur
Burdur'un Bucak İlçesi'nde Ahmet Usta Lezzet Durağı, dualarla hizmete açıldı
Hilal Erdoğan, 10 yıllık deneyimini kendi işletmesi Coiffeur Hilal ile buluşturdu. Yeni Mahalle'de açılan salonda, saç kesimi, makyaj, gelin başı gibi tüm kişisel bakım hizmetleri sunuluyor.
1981'den beri Burdur Bucak'ta güven ve kaliteyle hizmet veren Kasapoğlu Sarraf, yeni ve geniş mağazasında sizleri bekliyor. Detaylar için hemen tıklayın!
Burdur Bucak'ta kokoreç keyfi! Ortaklar Kuzu Kokoreç, dana kokoreçini sadece 60 TL'ye sunuyor. Kaçırmayın!
Burdur Bucak'ta evinizi yenilemenin tam zamanı! Işık Çarşı-Evva Concept, yaz aylarına özel muhteşem bir kampanyaya imza atıyor.
Gökyüzü Özel Bucak Koleji, 2024-2025 eğitim-öğretim yılı lise öğrenci alımında iki aşamalı mülakat ve öğrenci-veli profil analizi sistemine geçeceğini duyurdu.
Yorumlar (0)