YKS tercih sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte hayalini kurduğu üniversitenin bir adım gerisinde kalan öğrencilerimiz için kaliteli eğitimi ve bireysel gelişimi temel alan Gökyüzü Eğitim Merkezi yeni eğitim döneminde genç üniversite adaylarının yanında olacak.
Yeni dönem için hazırlıkların yapıldığı merkezde mezuna kalan öğrencilere yönelik olarak 22-28 Ağustos tarihleri arasında ücretsiz tanıtım dersleri yapılacak olup tüm üniversite adayı öğrencilerimiz bu tanıtım derslerinden ücretsiz olarak faydalanabilecek.
Tanıtım derslerine katılmak isteyen üniversite adayı gençlerimizin kurum telefonlarından arayarak rezervasyon yapması yeterli olacak.
Mezun öğrencilere yönelik özel olarak sunulan branş dersleri, çalışma programları, rehberlik hizmetleri, kütüphane hizmetleri gibi ek hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.
TÜRSAB tarafından pilot şehir seçilen Burdur'da turizmde yeni bir dönem başlıyor. Burdur'un tanıtımı ve turizm altyapısının geliştirilmesi için önemli çalışmalar yapılacak.
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, MHRS'de yeni bir dönemi başlatıyor. Artık ertesi gün randevusu olan hastalar, akşam saat 8'e kadar randevusunu onaylamak veya iptal etmek zorunda olacak.
Trafik sigortası primlerinde yeni düzenleme! Artık zam oranları maliyet endeksi doğrultusunda belirlenecek. Mayıs ayındaki zam oranı yüzde 3'e çekildi.
BUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik, 2024 Yerel Seçimlerinin ardından ilçelerin belediye başkanlarına hayırlı olsun dileklerini iletti. Ziyaretlerde ilçe ve Burdur'un kalkınması için atılabilecek adımlar görüşüldü.
Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu (SEDDK) tarafından 19 Şubat 2024'te yürürlüğe giren yeni zorunlu trafik sigortası düzenlemesi ile birlikte trafikte yeni bir dönem başladı. Bu yeni düzenlemede zorunlu trafik sigortası yaptırmayanlara uygulanacak para cezaları da arttı.
Konya’nın merkez Meram ilçesi tarihinde bir ilk olarak ardı ardına ikinci kez belediye başkanlığına seçilen Mustafa Kavuş, duydukları güveni yüksek bir oy oranıyla gösteren Meramlı hemşehrilerine teşekkür etti.
Yorumlar (0)