Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, yollara kasis yapılması konusunda sürücülere çağrıda bulundu. Ünal, "Lütfen Bucak içindeki yollarımızda yavaş gidelim. Yollarımıza kasis yapmak istemiyoruz" dedi.
Bucak'ta Başkan Ünal uyardı!
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, yollara kasis yapmak istemediklerini belirterek, "Lütfen yavaş gidelim" çağrısında bulundu.
Burdur'un Bucak ilçesinde, yollara ve ara sokaklara kasis yapılması konusunda tartışmalar devam ediyor. Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Bir kesim var yollara ve ara sokaklara kasis yapılmasını talep ediyor, bazıları var kasis hiç yapılmasın diyor, bazıları ise önce kasis yapın diyor, sonra da farklı gerekçelerle kaldırın diyor" dedi.
Ünal, yeni sıcak asfalt yapılan Hökez ve Tepecik Caddelerine de kasis yapılması talebinin olduğunu belirterek, "Bu caddelerimize de afiş astık, 'Lütfen Bucak içindeki yollarımızda yavaş gidelim. Yollarımıza kasis yapmak istemiyoruz'. Anlayışınız için teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.
Vali Türker Öksüz, Tefenni İlçesi Yeşilköy Köyü'nde tarımsal incelemelerde bulundu, kiraz hasatına katıldı ve çiftçilerle bir araya geldi. Detaylar için tıklayın...
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, talimatı ile birlikte özellikle sahada çalışan ve belediyenin dışarıdaki vitrini konumunda olan personellerin bağlı olduğu şirket, birim müdürleri ve sendika yöneticileri, sahaya inerek işçilerin talep, öneri ve çözüm konusundaki fikirlerini dinledi.
Bingöl’ün Genç ilçesi Kaymakamı Muhammet Güzel, 4 köyü gezerek vatandaşların taleplerini dinledi.
Konyaaltı Belediyesi, ilçedeki hayvan yetiştiricilerine ücretsiz ilaçlama hizmeti sunarak hayvan refahına katkıda bulunuyor. Detaylar haberimizde...
Bitlis’in Ahlat ilçesinde istenilen ebat ve çeşitlerde üretilen konteynerlere her geçen gün talep artıyor.
Hakkari Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Buğra Karadağ, Hakkari halkının hizmetin en iyisine layık olduğunu söyledi.
Yorumlar (0)