Burdur / Bucak

Bucak'ta Tane Akademide Matematik Röntgeni ile Eksiklerinizi Görün

Tane Akademi, Matematik Röntgeni ile öğrencilerin temel eksiklerini tespit ederek kişiye özel bir eğitim programı sunuyor.

Bucak'ta Tane Akademide Matematik Röntgeni ile Eksiklerinizi Görün

2019 Yılında açılan ve Bucak’ta Eğitim Danışmanlığı Hizmeti veren Tane Danışmanlıktan Bir ilk daha; ‘’Tane Akademi’’.

Bucak’ta eğitime yatırım yapan Tane Akademi 1 Ağustos 2023 tarihi itibariyle Bucak Halkının hizmetine açılmıştır.

Siz, eğitime önem veren Sevgili Bucak Halkımız; Matematikte başarılı mı olmak istiyorsunuz? İşte size çok yeni bir yöntem; Matematik Röntgeni…

Bucak için birçok kez ilke imza atan Tane Akademi Matematik Röntgeni Uygulama Merkezi’nin Burdur Bucak temsilcisi oldu.

Matematik Röntgeni analiz uygulaması ile öncelikle öğrencinin tüm temel eksikleri tespit edilir. Öğrenci bir konuyu biliyorsa hangi zorluğa kadar bildiği; bilmiyorsa hangi kolaylığa kadar bilmediğini ortaya çıkarır. 1. Sınıftan 12. Sınıfa kadar uygulayabildiğimiz analiz sonrasında tespit edilen eksiklere özel hazırlanacak program ve Matematik Röntgeninin özel sistemiyle Çocuğunuz matematikte başarıya ulaşsın…

Adım Emine Gülcü. 17 Haziran 1994 yılında Antalya’da dünyaya geldim. 2016 yılında Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nden mezun oldum. Evli ve bir çocuk annesiyim. İşimi severek yapan bir kişiyim. Amacım öğrencilere matematiği oyunlarla sevdirmektir.

Öğrencilerimize daha faydalı olabilmek için aldığım başlıca eğitimler şunlardır:

Akıl Zekâ Oyunları Eğitmenliği

Bilsem Eğitmenliği

Yaratıcı Drama Eğitmenliği

Matematik Röntgeni Analist ve Eğitmenliği

Adres: Oğuzhan Mahallesi Hoca Ahmet Yesevi Caddesi Ada Plaza kat 2 daire 12 Tane Akademi - Kat:4 Daire 24 Tane Danışmanlık Bucak/Burdur

Tane Akademi

0541 915 62 92

Tane Danışmanlık

0530 853 82 63

İnstagram hesapları: taneakademi - matematikrontgenibucak - tanedanışmanlık

Bucak'ta Tane Akademide Matematik Röntgeni ile Eksiklerinizi GörünBucak'ta Tane Akademide Matematik Röntgeni ile Eksiklerinizi GörünBucak'ta Tane Akademide Matematik Röntgeni ile Eksiklerinizi GörünBucak'ta Tane Akademide Matematik Röntgeni ile Eksiklerinizi GörünBucak'ta Tane Akademide Matematik Röntgeni ile Eksiklerinizi GörünBucak'ta Tane Akademide Matematik Röntgeni ile Eksiklerinizi GörünBucak'ta Tane Akademide Matematik Röntgeni ile Eksiklerinizi GörünBucak'ta Tane Akademide Matematik Röntgeni ile Eksiklerinizi GörünBucak'ta Tane Akademide Matematik Röntgeni ile Eksiklerinizi GörünBucak'ta Tane Akademide Matematik Röntgeni ile Eksiklerinizi GörünBucak'ta Tane Akademide Matematik Röntgeni ile Eksiklerinizi GörünBucak'ta Tane Akademide Matematik Röntgeni ile Eksiklerinizi GörünBucak'ta Tane Akademide Matematik Röntgeni ile Eksiklerinizi GörünBucak'ta Tane Akademide Matematik Röntgeni ile Eksiklerinizi GörünBucak'ta Tane Akademide Matematik Röntgeni ile Eksiklerinizi Görün

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 5
  ALKIŞ
 • 4
  BEĞENDİM
 • 3
  BEĞENMEDİM
 • 2
  SEVDİM
 • 2
  GÜLDÜM
 • 1
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Dünya matematik şampiyonu oldu
Etkinlik

Dünya matematik şampiyonu oldu

Elazığ’da yaşayan 4. sınıf öğrencisi Alptuğ Çimenyer ve 2. sınıf öğrencisi Bahar Polat, Caribou Matematik Yarışmasında sorunların tamamını doğru cevaplayarak dünya şampiyonu oldu.

“Bilim, Matematik, Hayat ve Proje Ruhu“ söyleşisi dikkatleri üstüne topladı
Yaşam

“Bilim, Matematik, Hayat ve Proje Ruhu“ söyleşisi dikkatleri üstüne topladı

Bilim Söyleşileri kapsamında Kaleardı 75. Yıl İlkokulunda gerçekleşen “Bilim, Matematik, Hayat ve Proje Ruhu” temalı söyleşi öğrenciler tarafından ilgiyle takip edildi.

Matematik Olimpiyatları'nın toplantısı yapıldı
Etkinlik

Matematik Olimpiyatları'nın toplantısı yapıldı

Aydın’da cumhuriyetin 100. yılı dolayısıyla düzenlenecek olan ’Matematik Olimpiyatları Projesi’nin tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

Kur’an kursunda matematik dersi
Etkinlik

Kur’an kursunda matematik dersi

Düzmeydan köyünde Yaz Kur’an kursuna giden öğrenciler burada aynı zamanda matematik dersi de görüyorlar.

Matematik Olimpiyatlarında Türkiye Birinci
Yaşam

Matematik Olimpiyatlarında Türkiye Birinci

Arnavutluk’un başkenti Tiran’da düzenlenen ve 18 ülkeden 98 öğrencinin yarıştığı 27. Genç Balkan Matematik Olimpiyatı’nda Türkiye’yi temsil eden 6 öğrenci, 3 Altın ve 3 Gümüş madalya kazanarak tarihi bir başarıya imza attı. 

Antalya Matematik Olimpiyatı 4 dilde Azerbaycan’da gerçekleştirildi
Etkinlik

Antalya Matematik Olimpiyatı 4 dilde Azerbaycan’da gerçekleştirildi

Akdeniz Üniversitesi tarafından 27 yıldır düzenlenen Antalya Matematik Olimpiyatı bu yıl ilk kez dört dilde Azerbaycan'da gerçekleştirildi. 152 öğrencinin katıldığı olimpiyatın gelecek yıllarda da sürmesi hedefleniyor.