Bucak Belediyesi'nin taziye evi, bugün düzenlenen etkinlikle birlikte kültür ve sanat merkezine dönüştü. Kur'an Kursu öğrencileri Hurma ve Zem Zem'in tarihi yolculuğunu konu alan çalışmalar yaptı.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, taziye evinde düzenlenen etkinlikte yaptığı açıklamada, "Taziye evimiz ilgi görmeye, güzel projelerle hayat bulmaya devam ediyor. Bugün taziye evimizde Bucak İlçe Müftülüğümüzün Gençlik Projesi kapsamında, Kuran kursu öğreticisi Fedan Güney hocamız ve ÇES Sanat Tuğba Demirezen hocamızın koordinatörlüğünde Hurma ve Zem Zem'in tarihi yolculuğunu konu alan çalışmalar gerçekleştirildi. Öğrencilerimizi ve hocalarımızı tebrik ediyorum. Emeklerinize, yüreklerinize sağlık." dedi.
Ardahan'ın İnönü Mahallesi sakinleri, modern bir taziye evine kavuştu.
Ardahan'ın İnönü Mahallesi sakinleri, modern bir taziye evine kavuştu.
Osmangazi Belediyesi tarafından Alemdar Mahallesi’nde inşa edilen Alemdar Taziye Evi, düzenlenen törenle hizmete açıldı.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, hayırsever iş insanları Ayfer Sarı ve Hüseyin Sarı tarafından Barbaros Mahallesi'nde yaptırılan taziye evinin yapımına başlandığını duyurdu.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, hayırsever vatandaşlara teşekkür ederek, "Bucaklı hayırsever vatandaşlarımızın Bucak sevgisi devam ettiği sürece ilçemizin sırtı yere gelmeyecektir." dedi.
Denizli Büyükşehir Belediyesi, yakınlarını kaybeden vatandaşların başsağlığı dileklerini daha rahat bir ortamda kabul edebilecekleri kent merkezindeki ikinci taziye evini Aktepe Mahallesi’nde hizmete aldı.
Yorumlar (0)