Burdur'un Bucak ilçesinde otomobil ve motosikletin karıştığı trafik kazasında motorda yolcu olarak bulunan çocuk yaralandı.
Kaza, bugün saat 18:00 sıralarında Burdur ili Bucak İlçesi Yeni Mahalle'de meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Şehit Muhittin Talha Çalışkan Caddesi üzerinde seyir halindeki 15 ADB 171 plakalı motosiklet ile Süleyman Demirel Bulvarından Caddeye çıkan 15 EK 759 plakalı otomobil Dilek Otel yakınlarında kazaya karıştı. Kazada motorda yolcu olarak bulunan kız çocuğu yaralandı. 112 Acil Çağrı merkezine yapılan ihbar üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.
Kazada yaralanan çocuk, sağlık ekiplerince yapılan ilk müdahalenin ardından ambulans ile Bucak Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.
Burdur Antalya karayolu üzerinde meydana gelen trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Kazada yaralanan sürücüsü Bucak Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.
Burdur Bucak'ta trafik kazası meydana geldi. Burdur'un Bucak ilçesinde otomobil ile çarpışan hafif ticari aracın köprüde asılı kalması sonucu itfaiye tarafından kurtarılan 3 yaralı hastaneye kaldırıldı.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen iki araçlı trafik kazasında 1 kişi yaralandı. Kazada yaralanan vatandaş, hastaneye kaldırıldı.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı. Kazada yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı. Yaralılar Bucak Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Detaylar haberimizde.
Yorumlar (0)