Bucak Belediyesi Oğuzhanspor kongreye gidiyor. Yarın yapılacak kongrede başkan belli olacak.
Bölgesel Amatör Ligin gediklisi Bucak Belediyesi Oğuzhanspor, Burdur Amatör Kümeden tekrardan BAL'a yükseldi. Yarın saat 14:30'da yapılacak olan kongrede Oğuzhanspor'un yeni başkanı belli olacak.
Bartın Üniversitesi (BARÜ) ev sahipliğinde TÜBİTAK tarafından desteklenen 3. Uluslararası 18. Ulusal Büro Yönetimi ve Sekreterlik Kongresi “Büro Yönetiminde Yeni İş Modelleri ve Sürdürülebilirlik” temasıyla gerçekleştirilecek.
AK Parti Burdur İl Başkanı Mustafa Özboyacı, Ankara'da yapılan daraltılmış il başkanları toplantısında ilçe kongrelerinin Ekim ayında, il kongrelerinin ise Aralık ayında yapılacağını açıkladı. Toplantı detayları ve kongre süreci hakkında bilgi almak için tıklayın.
Bucak Belediyesi Oğuzhan Spor Kulübü'nde 2 Haziran Pazar günü kongre tamamlandı. Yapılan kongre sonrasında yönetim kurulu belli oldu
Türkiye'nin ilk Astronotu Alper Gezeravcı, Bilecik Kongre Merkezi'nde gençlerle buluşarak ilham kaynağı oldu.
Selçuk Üniversitesi (SÜ) ev sahipliğinde Avrasya Medikal Üniversiteler Birliği öncülüğünde 1. Uluslararası Doğal ve Sentetik Materyallerin Biyomedikal Uygulamaları Kongresi gerçekleştirildi.
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın “Yeni Bir Balıkesir Vizyonu” ortaya koymak amacıyla 30-31 Mayıs günlerinde, şehrin bütün bileşenlerinin katılacağı bir “Balıkesir Dönüşüm Kongresi” yapacak.
Yorumlar (0)