Burdur / Bucak

Bucak'ta Yeni Bir Aile Çay Bahçesi: 16 Şubat'ta Açılıyor!

Bucak Belediyesi, sosyal belediyecilik alanında yaptığı yatırımlara bir yenisini daha ekliyor. 16 Şubat 2024 Cuma günü saat 11.30'da açılacak olan Bucak Belediyesi Aile Çay Bahçesi, hemşehrilerimize ucuz ve kaliteli hizmet sunacak.

Bucak'ta Yeni Bir Aile Çay Bahçesi: 16 Şubat'ta Açılıyor!

BUCAK BELEDİYESİ ‘AİLE ÇAY BAHÇESİ’ AÇILIYOR

Bucak Belediyesi sosyal belediyecilik alanında yaptığı yatırımlara bir yenisini daha ekledi. Bucak Belediyesi Aile Çay Bahçesi 16 Şubat 2024 Cuma Günü saat 11.30’da açılıyor.

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, aile çay bahçesi ile ilgili yaptığı açıklamada “Belediyenin asli görevleri arasında vatandaşına ucuz, kaliteli, eğlence ve dinlenme mekânları oluşturmak vardır. Bucak Belediyesi olarak sosyal belediyecilik alanında yaptığımız hizmetlerimize bir yenisini daha ekledik. İlçemiz Konak Mahallesi Süleyman Demirel Bulvarı üzerinde eski adiye binamız yanında bulunan alanda Belediye Aile Çay Bahçemizin yapımını tamamladık. Bu aile çay bahçemiz belediyemiz tarafından işletilecek. Çay Bahçemizin bulunduğu alan yıllar önceden beri çay ocağı olarak kullanılmış, halk arasında ismini de eski adliye binamızdan ve Kaymakamlık’tan alarak adliye çay ocağı, Hükümet çay ocağı olarak adlandırılmıştır. Yıllar içerisinde burası kiralama usulü ile işlettirilse de eski değerini yitirmiş ve son yıllarda atıl vaziyete dönüşmüştü.

Merkezi bir konumda olan alana eski değerini kazandırarak, halkımıza hoşça vakit geçirebileceği, alternatif bir dinlenme mekânı oluşturduk. Belediye Çay Bahçemiz içerisinde Kış Bahçesi bölümü, açık alan, çocuk oyun alanı, tuvalet ve lavabolar bulunuyor. Yedi’den yetmiş’e herkesin yararlanacağı ve belediye olarak işletilecek olduğumuz çay bahçemizde halkımız ucuz ve kaliteli hizmeti bir arada alacak. Aile çay bahçemiz halkımıza ve ilçemize hayırlı olsun. Vatandaşlarımızın, kaliteli gıdaya uygun fiyatlarla ulaşması için çalışmalarımız sürecek” dedi.

Bucak'ta Yeni Bir Aile Çay Bahçesi: 16 Şubat'ta Açılıyor!Bucak'ta Yeni Bir Aile Çay Bahçesi: 16 Şubat'ta Açılıyor!Bucak'ta Yeni Bir Aile Çay Bahçesi: 16 Şubat'ta Açılıyor!Bucak'ta Yeni Bir Aile Çay Bahçesi: 16 Şubat'ta Açılıyor!Bucak'ta Yeni Bir Aile Çay Bahçesi: 16 Şubat'ta Açılıyor!Bucak'ta Yeni Bir Aile Çay Bahçesi: 16 Şubat'ta Açılıyor!Bucak'ta Yeni Bir Aile Çay Bahçesi: 16 Şubat'ta Açılıyor!Bucak'ta Yeni Bir Aile Çay Bahçesi: 16 Şubat'ta Açılıyor!

 

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 2
  ALKIŞ
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Bucak'ta sazlık yangını! Ekipler seferber oldu
Bölgesel

Bucak'ta sazlık yangını! Ekipler seferber oldu

Burdur'un Bucak ilçesinde çıkan sazlık yangını sonrasında ekipler seferber oldu. Yangın ekiplerin müdahalesi sonrasında söndürüldü.

Bucak'ta Akdeniz Belediyeler Birliği Üyeleri Belli Oldu!
Bölgesel

Bucak'ta Akdeniz Belediyeler Birliği Üyeleri Belli Oldu!

Bucak Belediye Meclisi, yeni dönem için Akdeniz Belediyeler Birliği Üyelerini seçti. Yapılan oylamada CHP'den Ömer Özer asil üye, Hüseyin Göktur ise yedek üye seçildi. Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş de başkan doğal üye olarak Bucak'ı temsil edecek.

Bucak Belediye Meclis Üyeleri huzur hakkı ücreti almayacak
Bölgesel

Bucak Belediye Meclis Üyeleri huzur hakkı ücreti almayacak

Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş'ün başkanlığında toplanan Bucak Belediye Meclisinde yapılan oylama ile Meclis üyeleri oy birliği ile Meclis huzur hakkı ücreti almamayı kabul etti.

Bucak Belediyesi Burdur Belediyeler Birliği Üyeleri Belli Oldu!
Bölgesel

Bucak Belediyesi Burdur Belediyeler Birliği Üyeleri Belli Oldu!

Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş'ün liderliğinde toplanan Bucak Belediye Meclisi'nde yapılan oylama ile Burdur Belediyeler Birliği Üyeleri seçildi. CHP'den 8, MHP'den ise 1 asil üye seçildi. Yedek üyeler ise AK Parti'den belirlendi.

Bucak Belediyesi Ulaşım Komisyonu Üyeleri Belli Oldu!
Bölgesel

Bucak Belediyesi Ulaşım Komisyonu Üyeleri Belli Oldu!

Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş'ün liderliğinde toplanan Bucak Belediye Meclisi'nde yapılan oylama ile Ulaşım Komisyonu Üyeleri seçildi. CHP'den 3, AK Parti'den ise 2 üye komisyona seçildi.

Bucak Belediyesi Plan ve Bütçe Komisyonu Üyeleri Belli Oldu!
Bölgesel

Bucak Belediyesi Plan ve Bütçe Komisyonu Üyeleri Belli Oldu!

Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş'ün liderliğinde toplanan Bucak Belediye Meclisi'nde yapılan oylama ile Plan ve Bütçe Komisyonu Üyeleri seçildi. CHP'den 3, AK Parti'den ise 2 üye komisyona seçildi.