Bucak'ta lezzetli ve doyurucu ev yemekleri için yeni bir adres, Ailem Ev Yemekleri sizlere kaliteli lezzetler sunuyor. Yaklaşık 20 yıllık tecrübesiyle ev yemekleri konusunda uzman olan Ayşe Sarıkaya, kendi iş yerini açarak Bucaklılara lezzetli bir deneyim sunmaya hazır.
Ailem Ev Yemekleri'nde her gün taze ve günlük malzemelerle hazırlanan sulu yemek çeşitleri, çorbalar, pilavlar ve tatlılar bulabilirsiniz. Sabahları 7:30'dan itibaren sıcak çorba çeşitleri ile güne başlayabilirsiniz.
Çorba Çeşitleri: Günlük değişen çorba çeşitleri ile her gün farklı bir lezzet deneyimi yaşayabilirsiniz.
Pilav: Beyaz pirinç pilavı ve bulgur pilavı seçenekleri ile ana yemeğinizi tamamlayabilirsiniz.
Ana Yemekler: Tavuk yemeği, et yemeği ve sebze yemeği olmak üzere her gün 3 farklı ana yemek seçeneği mevcuttur.
Tatlı Çeşitleri: Günlük değişen tatlı çeşitleri ile yemeğinizi tatlı bir şekilde sonlandırabilirsiniz.
4 çeşit yemeği 120 TL'ye sizlere sunan Ailem Ev Yemekleri, Paket servis hizmetinin yanı sıra Toplu yemek siparişlerinizi de alıyor.
Ailem Ev Yemekleri'nde ailenizle birlikte lezzetli ve doyurucu bir öğün geçirmek için 7:30 - 20:00 saatleri arasında iş yerini ziyaret edebilirsiniz.
Tel:0545 325 6686
Adres: Yetmiş evler mahallesi 2919 sokak no:13/B Bucak/Burdur ( Yeni Devlet Hastanesi yanı migros mağazası karşısında)
Yeni yatırımlar ve iş modelleriyle, organize gıda perakende sektöründe dönüşüme öncülük eden CarrefourSA, yeme içme sektöründeki çok kanallı büyümesine devam ediyor.
Gülköy Pide Salonu, Bucak'ta uygun fiyatlarla pide ve kebap keyfi sunuyor! 1.5 kıymalı pide, 1.5 kaşarlı pide, 1 etli ekmek, 1 kuşbaşılı pide, Burdur şiş, tavuk şiş, Adana kebap, Urfa kebap, ayran, salata ve tatlı sadece 140 TL!
Batman gezimiz sırasında uğradığımız Mor Kuryakos Manastırı’nda gazetecilere sunulan çileğin farklı bir tadı ve öyküsü var…
Şırnak’ta 1869 yılından bu yana su değirmeni ile geleneksel yöntemlerle üretilen coğrafi işaretli 'Dergûl susam tahini' yapılıyor.
Amasya’da kadın girişimciler ve üniversiteliler şehrin coğrafi işaretli yemeklerini gittikleri köy okulunda ‘Türk Mutfağı Haftası’ temalı etkinlikte pişirerek minik öğrencilere ikram ettiler.
Cumhurbaşkanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın koordinesinde 21-27 Mayıs tarihlerinde düzenlenen ‘Türk Mutfağı Haftası’ tüm yurtta olduğu gibi Hakkari’de de çeşitli etkinliklerle kutlandı.
Yorumlar (0)