Burdur'da sağanak yağış sonrasında çok sayıda trafik kazaları meydana geldi. Burdur ve Bucak'ta uzun zamandır beklenen yağmur yağışı, dün biraz etkisini gösterirken bugün umutlandıran bir yağış yaşandı.
Yağışların gelmesi ile birlikte yolların kayganlaşması nedeniyle trafik kazaları da artarken, Burdur'un Bucak ilçesinde farklı yerde 2 kaza meydana geldi.
Kazalar, 5 Mart Pazar günü Antalya Burdur karayolu Susuz Köyü Mevkiinde meydana gelirken, diğer kaza ise Çamlık yolu üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Bucak'ta meydana gelen 2 kazada herhangi bir yaralı olmaması sevindirirken, yetkililer kaygan zemin nedeniyle uyarıda bulundular.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.
Burdur Karamanlı'da meydana gelen kazada, sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu 4'ü çocuk 8 kişi yaralandı. Yaralıların sağlık durumu iyi. Detaylar burada.
Antalya Burdur karayolu üzerinde meydana gelen trafik kazasında araç sürücüsü yaralandı. Detaylar haberimizde...
Burdur Bucak Antalya Karayolunda iki aracın karıştığı Trafik Kazasında 4 kişi yaralandı. Burdur Antalya karayolu üzerindeki kazanın detayları haberimizde...
Antalya Isparta karayolu üzerinde meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı. Yaralanan vatandaşlar, ilk müdahalelerinin ardından hastaneye kaldırıldı. Detaylar burada...
Antalya Burdur karayolu üzerinde meydana gelen tek taraflı trafik kazasında 1 kişi yaralandı. Detaylar için tıklayın...
Yorumlar (0)